AnimeOverdose Forum

Full Version: Attack on Titan
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
mora nekako, pošto je prejak

mda, nzm ne dopada mi se sva ta patetika + c/p iz prve dve epke (čak i za filler je kriminal)
(2013-09-09, 20:57)Sagara Souske Wrote: [ -> ]Kako misliš stoka? Big Grin Obično kad kažeš za čoveka da je stoka znači da je đubre, loš čovek etc.
Mnogo jak, nije dao titanici da diše, a povredio se tako što je nezgodno stao. Ironija.


Nezgodno je stao, zbog Mikase koja je krenula da napravi gresku, kao i Levijeva ekipa pre nje, tako sto je ugledala otkriveni vrat. Ali da je jak, jeste i trenutno mu nema ravnog. Hladan je, ne vuku ga emocije.
Levi za predsednika! XD

Kad se okrenula Titanica mislio sam da će da ga zakači pa da Mikasa upadne u probleme, kad ono pwnage totalni. Masakrirao je.
Odgledana 23 ep. Sve bolje i bolje..
ja citam mangu, dali je anime bolji?

i jel mikasa musko ili zensko? koliko ja kuzim zensko, ali znaju se pojavit takvi ocito zensko muski likovi
Mikasa je žensko. Big Grin A za mangu ne znam. Ne čitam je pa nisam siguran, ali teško da može da bude značajno bolja od anime-a.
Nije neka razlika, skoro je isto. Anime ima neke dodatne scene samo.
Pogledao sve sto je izaslo, uh, slistao jedno 7 epizoda u cugu, ne znam sta pre da pisem. Prvo sto me iznenadilo je kako su lako pali oni elite iz Levijeve ekipe, mislim ok bili su jaki i nije da je nisu ojadili, ali opet kontao sam da cemo ih gledati malo duze, a ne da ce 4-5 epizoda nakon pojavljivanja u seriji da skviknu XD Levi je takva mrcina, da nemam reci, sve mu pashe, pogotovo Seiyu Smile Trenutni favorit!
Mikasa i Armin kao i uvek smaraju. Jedino sto bih izdvojio kao ogromnu manu u anime/mangi je glavni lik. Toliko je iritantan i nesposoban i uzasno ide na zivce. U pocetku u prve 4 epizode sam kontao da ce biti nesto od njega, pogotovo sa onim besnim ocima scene i slicno, ali lik je samo dobar na jeziku i nista vise. Ubicu ih, ima da ih pip, along with my pip. Titan shows O_O ovolike oci i hiljadu debata i filozofija i kukanja i nista konkretno sve do kraja sezone, a ovo na kraju jbt bilo bi mi drago da ga je zaista ubila kad ga je u tunelu zgazila. Sta treba da uradi, da uzme sve njih na gomilu i pred njim jede polako natenane sve zivo da bi se gospodin pussy XD naterao da se pretvori u titana. Onaj tipicni shounen pussy neodlucni smarac od glavnog lika koje najvise mrzim. Da nema nekih drugih awesome likova i scena batalio bih anime zbog ovog smaraca.
Nisam baš prezadovoljan epizodom 24, ali ajde... Da vidimo šta će biti na kraju.
Kako vam se cini zadnja epizoda?

Licno mislim da ce da nastave sa drugom sezonom s obzirom na popularnost iako jos nije potvrdjeno, inace docekajte kraj odjave spice...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35