AnimeOverdose Forum

Full Version: Attack on Titan
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
I ja mislim da ce Cliffhanger.. Zavrsice posle [spoiler] lova na Annie [/spoiler]
Što sam govedo pa otvaram spojlere... Dx

I tako su krenuli u probni marš, moguće da Ervin nešto mulja. Dobro su uradili onaj deo kada se likovi dvoume da li žele da se pridruže Survey corps-u. Ostali su oni od kojih se očekivalo da će ostati.
^Ocekivao sam da ce ona plava isto da ostane, nekako mi je kul sto je do kraja ostala dosledna i nije ni trepnula, tacnije nije bilo ono, a what the hell idem i ja u certain death! XD Sudjenje je bilo malo weird, ali mi je cudno da pre misije nisu nista pokusali da treniraju Erena, imam osecaj da ce opet nesto da se otrgne kontroli, no naredne epizode bi definitivno trebale da budu kul Anime
Kažu da moraju na slepo da mu veruju, možda bi veće šanse bile da se nešto omakne kontroli da su ga testirali. A i realno, nemaju vremena, mada su tokom na onom sastanku pre misije rekli da im je ta misija kao priprema za ono što sledi i da se skoncentrišu samo na povratak. Ako si gledao preview, video si. Toungue Čitam komentare na MAL-u, svi su se napalili zbog sledeće epizode... Videćemo.
Takođe deluje kao da su autori zaboravili na Hange i ona dva ubijena diva iz petnaeste epizode... XD
Odličan anime. Mislimo sam da će posle JoJoa proći min 2-3 godine dok neko ne izbaci sledeći odličan anime Big Grin

Malo sam se iznenadio kako ga ovi uče kontroli. Mislio sam da će ga svaki dan terati da se pretvori pa ga seći ako nije poslušan, kad ono cvrc ništa od toga a okupili sve najveće slayere XD
^Kad smo kod toga, ne znam zasto, ali svi slejeri mi deluju bad ass! Big Grin
nakon mukotrpnih (za mene) posljednih 3 sedmice, ipak sljedeca ep izgleda da ce biti interesantna, can't wait to see moar
Lepo, lepo, jedva čekam da vidim na šta će biti sa ovom ekspedicijom.
Imam neki osećaj da u tom podrumu neće biti ništa toliko bitno. Mada je Armin rekao da podrum možda i nije cilj ove ekspedicije, što je verovatno i tačno.
Do podruma neće ni stići.
Sledeća epizoda se zove "Female Titan: 57th Expedition Beyond the Walls, Part 1"
Pa pustite mašti na volju šta će se događati u narednim epizodama. XD
^molim te izbjegavaj takve postove u anime temi ne cita svak mangu ko prati ovaj anime -_-
Odnosi se na to ako u mangi nikad ne stignu do podruma
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35