AnimeOverdose Forum

Full Version: Aku no Hana
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
(2013-07-08, 20:59)Eleran Wrote: [ -> ]Poprilicno mi se svidelo koliko su tecni pokreti likova prilikom tehinke rotoskopa


I previše tečni. XD
Ako te zanima baci pogled na mangu odmah se nastavlja od 21. poglavlja. Ja to nikad ne radim, ali ovo me je baš zaintrigiralo. Big Grin Deo poslednje epizode je kao jedan preview svega toga.
[amquote]Izbegavam slice of life serije, štaviše ne gledam ih uopšte, al' ovaj pustih samo zbog rotoskopije... i woow Toungue

Inovativan, osvežavajuć, unikatan... Čak mi ni one scene gde su znali da šetaju i po 10 minuta nisu zasmetale Big Grin
Nije loš ovaj anime, stvarno je animacija neuobičajena i simpatična za gledanje.
Priča je takođe za pohvalu, sve u svemu ovaj naslov vredi gledanja. Veoma je zanimljiv. Big Grin
Pa i ne bih bas nazvao seriju slice of life-om. U pitanju je vise drama. Preporucio bih i mangu da procitate, posto anime nije ni ceo prvi arc obuhvatio.
[amquote]Oprosti mi, ja i ne pravim neku razliku između tih žanrova XD

Elem, mangu sam već počeo da čituckam, al' bemliga nije mi neka fora bez rotoskopije, a i crtež je meh...
Pages: 1 2