AnimeOverdose Forum

Full Version: A danas...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
...Kasno ali slasno XD

Titlovi:
Jojo no kimyou na bouken (2012) - eps. 22-23 - BG-Anime team
Naruto S. - ep. 304 - Anubisbuca
[Image: jojo_no_kimyou.2012..jpg] [Image: shippuuden.jpg]

Fansub:
Slayers - eps. 01-26 - obnovljeni linkovi, radjeno po grupi [A-S]
[Image: slayers.jpg]
Kad ce Slayers evolution/revolution? Big Grin
Privodim ove Try kraju pa rekoh da pitam.
mislim da cu uskoro da pocnem lagano da prevodim, uporedo sa nesrecnim DGMom koji nikako da zavrsim XD
e odlicno sto se skuplja JoJo...naostrio sam se da ga gledam
Svaka cast za preovode Smile
Pegla oce se nastavljati D.Gray-man Big Grin XD

Edit: Strah me pitat kad ce nesto, ovo je prvi put posle 2 godine XD (dodati puno smajlija za svaki slucaj XD)
(2013-03-22, 23:18)Ichigo Wrote: [ -> ]e odlicno sto se skuplja JoJo...naostrio sam se da ga gledam

Ja sam ga odgledao sa bga fansubom. Dosta dobar anime, tebi će se pogotovo svideti. Nisam očekivao da će u anime biti ovoliko fajta Big Grin
^iz prica sam i ja zakljucio da je takav XD
(2013-03-23, 00:26)Happy Wrote: [ -> ]
(2013-03-22, 23:18)Ichigo Wrote: [ -> ]e odlicno sto se skuplja JoJo...naostrio sam se da ga gledam

Ja sam ga odgledao sa bga fansubom. Dosta dobar anime, tebi će se pogotovo svideti. Nisam očekivao da će u anime biti ovoliko fajta Big Grin
Bice jos vise u trecem delu ako ga budu animirali.
Shippuuden ^__^
(2013-03-23, 00:02)KakashiH Wrote: [ -> ]Svaka cast za preovode Smile
Pegla oce se nastavljati D.Gray-man Big Grin XD

Edit: Strah me pitat kad ce nesto, ovo je prvi put posle 2 godine XD (dodati puno smajlija za svaki slucaj XD)

hehe, pa pazi, jedno je da ti ovde ili na temi za neki naslov priupitas da li ce biti nesto a potpuno drugo da banes na forum prvi put i na prvom mestu koje ti padne pod klik misa otvoris temu sa naslovom "NARUUUUTTTTOOO" zasto nema novih prevoda?"
Smile

Elem, da, nastavice se DGM, nego sam nesto upao u silne guzve pa ne stizem da ih pravim, posto ih pravim niodcega, odnosno prekucavam i vremena i tekst, jer radim po hardsub prevodima kao u dobra stara vremena Wink
Pages: 1 2