AnimeOverdose Forum

Full Version: Witch Hunter Robin
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: Witch-Hunter-Robin.jpg]

Godina snimanja: 2002
Broj epizoda: 26

Svet koji mislimo da znamo u stvari krije jednu tajnu – postoje ljudi sa psihičkim moćima. Vekovima su oni odgovorni za čudne događaje, neobjašnjive smrti i tragične nesreće. Većina ljudi koja se rodi sa tim potencijalom živi u neznanju, drugi, oni koji aktivno koriste svoje sposobnosti, su poznatiji širim masama kao veštice. Da bi se narod zaštitio od nasilnih individua obdarenih moćima, organizovana je tajna internacionalna organizacija STN, koja ih lovi.

Pročitajte recenziju na Witch Hunter Robin
Jedan od mojih omiljenih animea. Imam vrlo malo problema sa ovim. Amon je prilično dosadan i animacija je mogla biti bolja. Ali to je sve. Fantastična muzika, svi ostali likovi su odlični. Sviđa mi se priča. Anime još ima i zanimljiv kraj. Svaki arc je zanimljiv na svoj način. Zanimljivo mi je kako su razvijali priču o Robin. Anime me podseća na još jedan od mojih omiljenih, Ergo Proxy. Koji sam isto gledao više od jednom. Što je za mene velika stvar.