AnimeOverdose Forum

Full Version: Accel World
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
[Image: 38155l.jpg]

Quote:The year is 2046. Haruyuki Arita is a young boy who finds himself on the lowest social rungs of his school. Ashamed of his miserable life, Haruyuki can only cope by indulging in virtual games. But that all changes when Kuroyukihime, the most popular girl in school, introduces him to a mysterious program called Brain Burst and a virtual reality called the Accel World.

Početak serije je ok, privukli su me avatari koje likovi koriste u igri (podsetilo me je na Tiger & Bunny), ali kako je vreme odmicalo anime je počeo da prkosi zdravom razumu. Pre svega se to odnosi na likove koji nisu samo dosadni i nezanimljivi, nego i blago zaostali.
Možda i nije tolika katastrofa, ali tema, likovi, dijalozi, akcija sve je to prežvakano 10000000 puta.
Navodno je došla i druga epizoda OVA-e, ali nigdje još ne vidim subove.
>zaostali likovi
Zar nisu u 90% modernih animea? To je moe i cute, i na to se trebas paliti. Do you even anime?
^Ovo je prvi anime koji sam u potpunosti odgledao ove godine i ne gledam previše takve animee, tako da ne znam za trendove. Toungue
Šalu na stranu, ovde likovi imaju vrlo čudan način razmišljanja.
^Kyoani? Moeshit naslovi? Itd.

Uglavnom kao SAO. Zanimljiv koncept, ali lose realizovano. Jednostavno autor ne zna da pise likove i to je to. Barem se malo popravio u odnosu na SAO haha.
za jedno gledanje je ok, poslenjde pet ep sam skoro odgledao posle pauze.
Jedino neprihvatljivo ovde mi je Piggy boy, mogu da razumem sve, i kad naprave harem varijantu da se sve devojke pale na smotane, na mutave, na tupave, ali na piggy boy-a koji je uz to jedan od najcmizdravijih likova u anime history prosto ne mogu da prihvatim i to ti je, pod parolom da se publika identifikuje sa slabasnim glavnim likom, fak that da nije bilo njega anime bi bio 10 u glavu, ovako gledam i sve one zanimljive delove (a bilo ih je par), zanemarujem, jer me previse iritira glavni lik da bi se udubio u bilo sta...
Mene glavni lik nije toliko iritirao (naravno da mi se nije dopao), mnogi glavni likovi u poslednje vreme imaju takav karakter (tj. nemaju ga Toungue). Samo što je ovaj debeo. Mene su više nervirali njegovi drugari, ali najviše od svega onaj Noumi. Po frizuri se vidi da je papak i njegov glas je prosto iritantan. [spoiler]Da sam ja bio na mestu debeljka na kraju, ja bih ga mučio i mučio i mučio, naterao onu Ćiju da ga „popravi” i onda ponovo i ponovo i ponovo. Toungue A u stvarnosti bih mu spalio kosicu i iskopao oči plastičnom kašikom.[/spoiler]

@zz
Znam na šta si ciljao. Iz nekog razloga je meni SAO bio zanimljiv, ali Accel sam razvlačio nedeljama.
^Sto znaci da je po tebi Noumi ispunio svoju ulogu aka "dobar" je negativac. Takvi negativci su i zanimljivi, kad te prosto teraju da ih mrzis, kao npr. Dio Brando (samo sto Dio 10000x puta > Noumi). Barem je autor naucio da pise negativce posle SAO.
(2013-02-08, 02:40)ZetaZaku Wrote: [ -> ]Takvi negativci su i zanimljivi, kad te prosto teraju da ih mrzis

Noumi mi ni u jednom trenutku nije bio zanimljiv, jednostavno ima iritantnu pojavu i glas, a i gotovo ništa se ne zna o njemu. XD

Hisoka - e to je „dobar” negativac. Toungue
Pages: 1 2 3