AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Nesto bjeze od igrice, ali sad me jos vise zanima kako ce ispast.

ZAŠTO A1, ZAŠTO?!??!?!?!??!?!?

Koga moram ubit da ovo preuzme ProductionIG?

Moj omiljeni anime 2016 godine dobija i nastavak Big Grin
Nisam dugo objavljivao ovdje, no naišao sam na jedan čudan naslov koji izlazi u 2018. Radi se o nekoj srednjoškolki koja se zaljubila u nekog 40godišnjaka. Temu za anime također radi Aimer, i lijepo izgleda.

MAL

Što se tiče Fate/Extra-e, izlazi 27.1. Biti će podjeljena u dva djela i nepoznato je koliko će epizoda imati. Opening pjeva TM Revolution (Sjećate se Thunderbolt Fantasy? Toungue)
I također napravio sam kompilaciju reklama koje su do sada izašle, zadnja je najzanimljivija pošto nam prikazuje dva oružja i na stranici piše citat koji može odgovarati samo za 2 lika. Stvarno se pitam što će se dešavati u anime pošto prate originalnu priču.

Likovi po redu:

Francis Drake, Robin Hood, Nursery Rhyme, Li Shuwen i zadnji trailer vjerojatno prikazuje oružja od Cu Culainna i Lu Bua.

MAL

Ovaj film se ne čini loš no bojim se pošto ga piše Mari Okada. Ona je također pisala Kiznaiver i Black Rock Shooter.
MAL

I naravno, čeka nas i ludarija slijedeće sezone :Big Grin Iskreno ništa ne znam o Devilman ali ću ga definitivno gledati:

Ps. da li vas pjesma malo na početku podsjeća na "Thriller"?

MAL
Jel Dodo zaduzen za objavu nadolazecih animea? Big Grin
Inace, Devilman, hmm, privlaci, ali kad vidim Netflix, odbija Big Grin
haha, biće to žešća sprnja i naravno gledaće se obavezno
(2017-12-04, 02:58)scylla98 Wrote: [ -> ]Jel Dodo zaduzen za objavu nadolazecih animea? Big Grin
Inace, Devilman, hmm, privlaci, ali kad vidim Netflix, odbija Big Grin

Ma ja djelim ono što se meni čini zanimljivo a i vidim da rijetko tko objavljuje ovdje Toungue

(2017-12-04, 09:48)Yuspawn Wrote: [ -> ]https://myanimelist.net/anime/36873/Back_Street_Girls

XD

The f? XD
zapravo, mozda i bude dovoljno kretenski za pogledati Big Grin
Ovaj anime mozda ja pocnem da prevodim da se zna pozzz
https://myanimelist.net/anime/34964/Killing_Bites