AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2017-03-26, 17:33)Nine tail fox Wrote: [ -> ]Meni je fate stay night nenormalno dosadan. Svi kazu da je ZERO dobar, ali ja ne smem da ga pogledam. Smile

Ako ti je Stay Night dosadan, onda ne vjerujem da će ti i Zero biti ista bolji. Koji si uopće odgledao? Inace ako budes ikad gledo Zero, odgledaj i HF filmove.

Fate Apocrypha: 1.7.2017

Pjesma od Egoist Big Grin

MAL

Jedan novi film od Shafta. Možda ga ja budem prevodio, sviđa mi se hehe Big Grin

Također, blu ray od Kizumonogatari 3 izlazi 12.7, Owarimonogatari 2 će biti 2-day Special.
Fino izgleda, i definitivno se vidi da je shaft, podseca me character design na ove "monogatarije" silne sto imaju.
(2017-06-28, 08:01)Knez Milos Wrote: [ -> ]Fino izgleda, i definitivno se vidi da je shaft, podseca me character design na ove "monogatarije" silne sto imaju.

Da. Glavna likuša baca na Senjougaharu iz Monogatari serijala. Vjerojatno zato što je isti dizajner likova kao u Monogatari serijalima (Akio Watanabe).

Inače, film je baziran na istoimenom TV-Filmu iz 1993. tako da možda bacim pogled i na njega Big Grin IMDB (ako neko ima link pls saljite u pvt)
^Kul, kul, ja ionako gledam u zadnje vreme vise igranih serija i filmova japanskih nego animea, mozda bacim pogled.

Imas torent za njega na avistaz.to, proverio sam. Ako imas nalog, posto je privatni treker. Odatle ja skidam sve zivo Big Grin
Na žalost ne :/

Adult Swim x Production IG, vraca se The Pillows. Big Grin