AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.



Fate Extra sa ženskim likom Big Grin, izlazi u 2018.




Fate Apocrypha (izgleda katastrofa) izlazi u 2017, animira ga A1 Pictures...

https://www.youtube.com/watch?v=AsdsOWs9nWw
I najljepsi od svih, FATE/Stay Night Movie: Heavens Feel od Ufotable Big Grin
Super je što se forum sada vratio pa mogu malo objavljivati vijesti Big Grin

Došla nam je najava da će se Natsume Yuujinchou ili vam ga Natsume's Book of Friends nastaviti u šestu sezonu.

Dolazi nam novi time travel anime od animacijske kuće David Production poznatoj po Jojo's Bizarre Adventure i Planetarian: Sagrada Reset




Toei Animation će objaviti svoj "prvi" 3D CGI anime (svi znamo kako 3D kod Toei prolazi, zar ne Sailor Moon Crystal?): Seikaisuru Kado

I došao nam je novi trailer za kineza "The Kings Avatar":




Evo ga i MAL

Uz to bliži nam se i AnimeJapan 2017, tako da ću ovdje objavit sve najave vezano za Fate/ i FLCL Toungue
Sangatsu no Lion sezona 2:





Owarimonogatari 2 ili vam ga finale Monogatari serijala napokon Big Grin


(2016-09-14, 11:14)sdj-serbiano Wrote: [ -> ]



Ne deluje loše. Samo se nadam da će biti bolje od onog animea iz 2004.
Mada mi nije baš najjasnije koji deo mange ovaj film pokriva. Verovatno je ovo pre pojave Kuronoa.

Izašao dobar snimak, pogledao ga i oduševio se. Nije smorio kao, recimo, onaj poslednji Final Fantasy. Nije bilo toliko cenzure, što je dobro. (možda fali se'sa, ali ne znam, nisam čitao mangu)
Eh, kad bi celu Gantz mangu odradili ovako, ali nema ništa od toga... ne isplati se.
Izbacili su dosta likova, ali je film haooos dobar. Stvarno je dobar predstavnik mange (iako taj deo pokriva Osaka arc u mangi ali ne baš tačno kako je u mangi Big Grin).

Nema Muscle Ridera.. Sad Nema ni onog napaljenika što hoće da opšti sa svima Big Grin
Može ga svako gledati čak iako nisu čitali mangu, namerno su izmenili neke delove da bi mogli takvi da skontaju o čemu se radi, ali je i dalje Gantz, kakav i treba da bude. Smile






Trailer br 2 za Fate/Apocrypha.
Za Extru su rekli samo da izlazi slj zime...
Heavens feel izlazi 14.10 i zvati će se Presage Flower:
[Image: f1c9236f68b44b098178236a9d6ccbd9.png]
Nije mi jasno zašto toliko siluju taj fate stay night Big Grin
valja pare
Meni je fate stay night nenormalno dosadan. Svi kazu da je ZERO dobar, ali ja ne smem da ga pogledam. Smile