AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
To je opis svakog sportskog shonena ikada...
(2016-01-14, 00:05)Yuspawn Wrote: [ -> ]To je opis svakog sportskog shonena ikada...


Nije, ima par primjera...
Mayoiga i Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows su dva naslova na koja cu najverovatnije obratiti pažnju u naredna 2 meseca.
Najviše sam uzbuđen što se Berserker animea tiče, ali plašim se da će ga uništiti čudna animacija i kompletno drugi ost.
Ukoliko ostave stari ost, s moje strane i animacija ne mora da bude ništa posebno. Živi bili pa videli. Big Grin




Nastavak God Eater!
U poslednje vreme viđam sve savremenije i čudnije animacije.
Prosto me zanima kako će anime serije da izgledaju za 30 godina.
Živi bili pa videli. Big Grin
Odustao sam jos na pola prve epizode. Nije mi privukao paznju, valjda lako odustajem. Ni animacija mi se ne dopada nesto. Je l' interesantno bar? Mozda mu dam jos jednu sansu. Zivi bili pa videli. XD
(2016-03-10, 21:18)D3xter Zoldyck Wrote: [ -> ]Odustao sam jos na pola prve epizode. Nije mi privukao paznju, valjda lako odustajem. Ni animacija mi se ne dopada nesto. Je l' interesantno bar? Mozda mu dam jos jednu sansu. Zivi bili pa videli. XD


Bolje nemoj, anime je kao skup svih mogucih klise likova kao: uber kul moderni vodja koji uvek ima resenje za sve, zenski OP Tsundare lik, talentovani MC koji snagom volje uvek uspe u poslednjoj sekundi da prevazidje svako piiiiiiiiiii u kojem se nadje bez ikakvog logicnog razloga iako je do te zadnje sekunde bio totalno beskoristan u svakoj borbi, i naravno gomila likova koji ginu besmislenim smrtima samo da bi glavni likovi zasijali...

Pogledao sam 4 ep i onda sam skontao da nisam normalan sto to gledam... Smile
Dakle doneo sam dobar zakljucak iz pola epizode o tome koliko je generican. Vec neko vreme ne mogu da ubedim sebe da odgledam neki anime, valjda i nemam bas vremena. Gungrave je dugo na listi, skinucu to pretpostavljam. Uhvatio sam par epizoda davno na Happy-ju i tek sam skoro provalio koji je to anime bio.
Gungrave je dobar, ja sam bas uzivao u njemu, iskreno mi se ne svidja pravac koji su uzeli u 2 polovini serije ali ok i dalje dobar naslov. Smile