AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Animacija u Berserk me najvise podseca na uvodne spice Jo Jo, sto je bilo kul kao anime spica, ali ne i kao anime.
Cel shading
Nisam nikad odgledao Berserkera jer sam previse "razmazen" po pitanju animacije, gledao sam prve 2 epizode i nisam mogao vise, izgledao je ocajno vizuelno.
Zbog toga mi je bilo zao jer mislim da ima odlicnu pricu.
Mene zanima, jel ovo reborn ili je nastavak?
U svakom slucaju nadam se da nece izgledati kao iz videa koji je linkovao Yuspawn, previse malo FPSa ima za toliko kompleksnu animaciju, pa zato secka i izgleda, blago receno, debilno.

Podseca me na "Strasne price za plasljivu decu" (dok ovaj lik menja trake) https://www.youtube.com/watch?v=kwVziQkZJ_8
Kao da su lutke ili igracke, ne izgleda uklopljeno uopste.
Pa gledaj filmove onda, ako hoces noviju animaciju, istu pricu pokrivaju kao serija.

Ovo sada sto je najavljeno je novo i nastavlja pricu dalje...
IMO, filmovi su nula prekrižena u poređenju sa anime-om. Nemaju "dušu" i previše su mi izveštačeni i odvratni. Ko žena sa XXXXL silikonskim sisama. Trebalo bi teoretski da je dobro, ali je u stvari ogavno.
Volim sportske naslove, a fudbal obožavam, tako da će taj naslov biti must za mene. Big Grin Gledao sam Giant Killing, ok anime, ali je nedovršen i previše zbrzan. Old school fudbalski naslovi me iskreno ne interesuju jer nije to to.

Kônosuke Uda (One Piece, Ginga e Kickoff!!, Majin Bone) is directing the anime at MAPPA (Terror in Resonance, Rage of Bahamut Genesis). Kazuto Nakazawa (El-Hazard: The Wanderers, The Legend of Black Heaven, Terror in Resonance) is designing the characters for animation.

Može se očekivati solidna produkcija. Big Grin
A ova manga je od autora Over Drivea
Gledaće se, mda nisam neki fan fudbala. A i super je što je od autora overdrive. Samo se nadam da neće biti kopija overdrivea, kako opis to najavljuje.
I nadam se da će dizajn likova biti bolji od ovoga na slici Toungue