AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Svi su izgleda osim mene pod nekih hajpom zbog berserk-a. Zali boze ona tri filma, ako ce tog kvaliteta da bude, onda bolje da ne rade. Daj boze, ali cisto sumnjam. Imajuci u vidu danasnje trendove, ne da ce ga usrati, vec ce ga unakaziti za medalju, ali daj boze da pojedem govno na ovu izjavu XD
Ma koji hajp.

Mene nista vise ne interesuje oko Berserka. Jedino kad bi se manga nekim cudom zavrsila, ali to se verovatno nece desiti. Ili ce lik konacno da digne ruke i da naskraba neki bezveze kraj cisto da zatvori pricu. Kako god okrenes, nista dobro.
^Taj rad. Ne zna je li mu se piski ili kaki. Te krene, te stane, te krene, te stane. To je onaj rad, zafalilo mi para, pa ae da nashkrabam koju stranicu cisto da se ljudi ponovo ponadaju i krene da kupuju. A anime da ne pricamo. Covek moze da ide da sedne i popije koju zajedno sa hiatus x hiatusom, ne zna ko je od njih dvojice gori XD
[Image: 1450707545-35bad5ea5d1a2e88a02db108911ab...7zilr.jpeg]
Oni filmovi su bože sačuvaj. Kao i vama, i meni su ubili nadu da će nekad biti neka dobra anime adaptacija nakon one stare. Strašno bih voleo da ovo bude dobro, ali ne nadam se. Mangu sam čitao donekle, ali sam onda odlučio da nema svrhe to raditi dok se ne završi pa sam batalio.

Baš je u tragičnom stanju Berserk, koji mi je forever u top 5 naslova. Sad


Odlicno izgleda, kao da igram neku igricu iz 2007 godine. Pretpostavljam da je najbolje tako, da utepamo ovo intelektualno delo sto je brze moguce i da nastavimo dalje sa zivotom.
Ovo mi definitvno smanjuje hajp za novim animeom Sad znali se koji ce studio ovo raditi?
Uopste me ne zanima kakva ce da bude animacija, nek mi daju animaciju iz 80ih godina opet bi gledao i uzivao samo da odrade pricu kako treba. Da mi je do animacije gledao bi TG i slicne. Danas se mnogo vise daje na animaciju negu pricu zato i imamo to sto imamo. Smile
pa i u onim filmovima i u tom polju nisu baš blistali