AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da, isti je autor u pitanju.
Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Vidim da će biti 12 epizoda... deluje zanimljivije od prve sezone. Izlazi za četiri dana.

Zimska sezona deluje baš zanimljivo. Big Grin http://myanimelist.net/anime/season/2016/winter

Boku dake ga Inai Machi mi se čini da ima najviše potencijala. Pored toga pogledaću verovatno Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, Prince of Stride i Dagashi Kashi.

Pokušaću i Ojisan to Marshmallow, Schwarzesmarken i Hai to Gensou no Grimgar, mada su oni rizični, mogu biti i dobri i loši. Za ove gore imam predosećaj da će biti ok, posebno Boku dake ga Inai Machi. Big Grin
I nije me nesto zainteresovala sezona, verovatno bacim pogled samo na Ajin i mozda Hai to Gensou no Grimgar.
(2015-11-19, 14:30)Lavi Wrote: [ -> ]I nije me nesto zainteresovala sezona, verovatno bacim pogled samo na Ajin i mozda Hai to Gensou no Grimgar.

Isto, a i za Grimgar sve imam osecaj da ce biti u rangu Akame ga kila XD
"Schwarzesmarken" - šta je jadni njemački jezik ikom skrivio? XD

Inače, kada gledam ove liste prije naslova prvo pogledam tagove i ako vidim comedy, ecchi, school ili mecha naravno križam. Whistling

Ovdje me ništa nije posebno zainteresiralo, eventualno bih mogao baciti pogled na ovaj Dimension W i Ojisan to Marshmallow (iako je komedija) jer je glavni lik netipičan. Još od Kiseijuua ničega dobrog nije bilo (Joju ne računam jer je nastavak).
Boku dake ga Inai Machi će da bude dobar, mark my words. Toungue Iako obično ne predviđam ovako, osećaj me nikada nije prevario.
huh ja kontao da ce Aijin bit samo kao neka 3 filma, i sad tu pise 12 ep, interesantno XD manga je bila skroz solidna u par prvih ch sto sam procitao mozda bacim pogled, iako ama bas nista ne gledam u zadnje vrijeme
Bice i 3 filma i serija. Na projektu radi studio koji je radio Knights of Sidonia