AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Najjaci mi ovaj anime gde je na pocetku bacena nuklearna bomba na Sarajevo, mislim WTF XD
https://www.youtube.com/watch?v=jZEK0fbmXKY

Je 'l ima ovde neko iz Sarajeva XD
Prvi puta da me u celoj sezoni sto se serija tice ne privlaci skoro nista. Bacit cu pogled na Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans, a mozda me jos nesto privuce da pogledam 1-2 ep nakon sto cujem utiske po netu, za sada nema nista.

Od filmova:

Devilman
Ajin Part 1: Shoudou
Digimon Adventure (ako ga opet ne odloze).
Gyakusatsu Kikan
Shisha no Teikoku
Osim ovoga za šta sam znao da će izaći (Digimoni, One Punch Man, Ajin), odgledaće se i Devilman
(2015-09-13, 11:36)Knez Milos Wrote: [ -> ]Najjaci mi ovaj anime gde je na pocetku bacena nuklearna bomba na Sarajevo, mislim WTF XD
https://www.youtube.com/watch?v=jZEK0fbmXKY

Je 'l ima ovde neko iz Sarajeva XD

Predobro odradjeno, izmedju prve i druge sekunde ako se dobro pauzira vidi se kako su detaljno odradili Ferhadiju ulicu, cak i radnje i reklame su kao sto je u Sarajevo ("Astra" npr) a onaj neboder sto se srusio sekundu kasnije je Avazov toranj.
Iz Mostara sam ali relativno cesto sam u Sarajevu jer mi buraz gore studira, i stvarno odlicno izgleda ovaj trejler i definitvno jedva cekam da pogledam ovo
Drago mi je da se world trigger nastavlja Smile A ovo za Sarajevo je stvarno WTF XD Stari mi je Sarajlija, tako da kao i nameless, cesto idem tamo Smile
Pored world trigger, one punch man i mislim da je to to, ostale naslove cu usput gledati, ali ovo su jedini koje iscekujem. O da i devilman Smile
Zna li neko zašto je ovaj kineski crtać na svim anime listama/najavama?

Elem, sva tri Project Itoh filma deluju dobro. Nadam se da nećemo mnogo da čekamo na BD izdanja...
Digimon Adventure i One Punch Man sam planirao za sad, mada još nisam detaljno pogledao listu, možda se doda nešto. Uvek ima poneko iznenađenje. Big Grin
Ako sam ja dobro shvatio ,world triger ce imat potpuno drugu pticu i likovi ce biti drugaciji od one koja ide po mangi

^ Zar ovo nije onaj anime koji se pojavljuje na kraju zadnje epizode Hellsing: The Dawn-a?