AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Ovo sam morao da kopiram sa BGA foruma. Anime u kojem u Sarajevu eksplodira nuklearna bomba:

Šukou Murase (Ergo Proxy, Witch Hunter Robin) režira Genocydal Organ u studiju manglobe (Samurai Champloo, House of Five Leaves, Michiko & Hatchin);
Rat protiv terorizma je eksplodirao, bukvalno, dana kada je Sarajevo uništeno nuklearnim uređajem. Vodeće demokratije su se pretvorile u totalne policijske države, i razvojni svet se udavio pod talasom genocida. Misteriozni amerikanac Džon Paul je odgovoran za kolaps svetskog sistema, i obaveštajni agent Klavis Šepherd mora da traga za njim preko ruševina civilizacija, i otkrije pravo srce tame- genocidni organ.

Je l' ima na forumu neko iz Sarajeva XD
^Lol ode rec burazu da se kupi iz Sarajeva hahaha XD odlicno zvuci opis, jedva se ceka Big Grin
BG-A je ponovo radio na najavi sezone.

Zima 2015
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - Exodus
Tokyo Ghoul
Yoru no Yatterman

Na ova tri ću definitivno baciti oko. XD

- Čisto ono da spomenem i onog interesantnog mladića koji je pisao - komentar o Tokyo Ghoul i želeo bih da kažem samo jedno.
Toliku gomilu sranja u poslednje vreme nisam pročitao.

Hmmm... izvolite sada molim, dobro naoštrite zube i kandže i započnite sa ujedanjem. XD
Aldnoah.Zero 2 - da završim kad sam već počeo seriju
Assassination Classroom - sećam se da su neki hvalili mangu pa ću zato seriji dati priliku
Durarara!! x 2 Shou - Upravo gledam Durarara prvi deo, sviđa mi se što će drugi deo imati preko 30 epizoda
Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2 - tu komentar nije potreban
Junketsu no Maria - možda bude nešto od ovoga
Military! - može biti zabavan zbog kratkog formata i ludog settinga
Mobile Suit Gundam: The Origin - adaptacija već kultne mange, treba overiti
Psycho-Pass Movie - izgleda dosta zanimljivo
Saenai Heroine no Sodatekata - i od ovoga možda bude nešto
Aldnoah.Zero 2
Durarara
Jojo
Gundam (ali tek kada se nakupi 10tak ep)
Soukyuu no Fafner
Psycho-Pass Movie (kada se zavrsi trenutna serija pa prvo nju pogledam).
I neki echi za pustanje mozga na pasu naslov ali to cu da vidim koji.

To je to za sada, mada u svakoj sezoni me obicno razocara ono sto sam cekao i iznenadi nesto na sta nisam ni obratio paznju. Jedino sam siguran u Jojo-a da nece da omane. Big Grin
Lavi, ti voliš eči za opuštenje mozga?
Nemoj zezati da to tebe opušta! XD
Ja kad god gledam eči ja se smorim pošto se sve svodi na boobs a pošto mi crtani likovi nisu privlačni kao nekima, onda ne sppadam u tu kategoriju pa ono kad gledam neki takav naslov smorim se.
Najbolje su stvarne ženske, koje možeš da osetiš. Big Grin
Pa poenta tih animea i jest sto su besmisleni tima HOTD, HD x D, Strike the Blood itd, i nekim cudom uvek imaju dobru animaciju. Vecinom imaju i ok pricu ali ona prodje nezapazeno zbog previse echi zanra (ne mislim na hentai vec bas echi, boobs i uglavnom harem). U svakom slucaju iz svake godine pogledam po nesto sa kombinacijom supernatural elemenata zbog zajebancije i cesto parodije, ne da se napalim. Smile
Overi u tom slučaju Witchblade, sasvim solidan naslov.