AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pa ne bih bas rekao fanfiction, izvor je spin-off manga sa 6 volumea. Mada ne sumnjam da ima i dosta fanfictiona gde je Nagato glavni lik.
Šta mislite o Digimonima što su najavljeni za 2015 godinu?

Ja ću to sigurno gledati, štaviše jedva čekam. Big Grin

Konačno izlaze Digimoni koji su vredni gledanja nakon prve dve sezone.
Mislim da sam pisao o tome u Digimonima ali moze i ovde, ako bude u stilu prvih digimona definitivno gledam, nisu toliko losi ni 2 i 3 ali sve posle je bila komedija tipa "mocni rendzeri" i medaboti.

Voleo bih da nekako isprate stil i duh originala. Big Grin
^Treci je objektivno bio i najbolji. Dosta je ozbiljniji i konzistentniji. Ja se ne bih previse nadao, Toei je ukakio i Saint Seiya nastavak i Sailor Moon remake. Dok ne dokazu suprotno, ja ne bih ocekivao da bude dobar haha. A i nazalost lik koji je komponovao muziku za prethodne serijale je umro, tako da ce mu faliti ta muzika.
Evo uradismo jednu najavu jesenje sezone, svi naslovi su tu, tako da možete znati šta vas sve očekuje. Smile
Naslovi kojima cu u startu dati sansu su: Parasyte, Garo: Honoo no Kokuin, Donten ni Warau, Tera Formars, F/S, Kuroshitsuji, The Seven Deadly Sins.

Mozda bacim oko na jos neki ako se pojave dobre kritike ali to je to bar sto se serija tice.

Inace jesam li ja jedini koji misli da masakriraju Gundam fransizu. Smile
^It sells toys and prints money. Toungue

Amagi Brilliant Park, ako bude upola smešan kao FMP!, biće dobar. Big Grin
F/SN ću gledati, ali verovatno ne kako bude izlazio. Siguran sam da će biti bolji od onoga što je uradio DEEN.
Garo ne deluje loše.
Parasyte izgleda kao još jedan u nizu animea koji će biti popularan zbog krvi i nasilja... Kao i Terra Formars.
Nastavak Mushishija, lepo.
Psycho-Pass 2, meh. Novi scenarista, videćemo kako će ispasti. Ne očekujem previše, pošto je cela prva sezona goli prosek po mom mišljenju.
Donten ni Warau vredi izdvojiti, pratiću šta se priča o njemu.
i Terra Formars manga je ok, ali Parasyte višestruko kvalitetniji
Nisam čitao, ali imam osećaj da će biti popularni iz pogrešnih razloga. XD
Ja imam nadu da ce Madhouse dobro odradit Parasyte tako da jedva cekam naslov