AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Parasyte/Kiseijuu trailer
Najvaljen je i anime Terra Formars za jesen, izasla je i 1 OVA epizoda koja je kao neki uvod. E sada ovi sto citaju mangu kazu da je OVA koja obradjuje Bugs 2 ark malo zbrzana, dok je za mene koji sam gledao samo anime odlicna, nesto kao "Attack on Cockroaches". Big Grin

Uglavnom u ovoj OVA epizodi animacija, brutalnost sve je bilo super, cenzure nema (za sada) sto je uvek prednost. Smile

Sada sam se primio i cekam pravu seriju koja valjda u septembru krece. Smile

Citam mangu, u pitanju je odlican trainwreck. Toliko je los da je smesan haha. Sto se OVA-e tice, bas je zbrzana i sve zivo su izbacili. Samo su akciju i nasilje ostavili. Mada ko jos cita/gleda Terra Formars zbog dijaloga, cita se zbog bubasvaba!
Nisam skontao za Kiseijuu hoce biti kao serija, ova ili kao film? Ovo mi izgleda kao da ce biti film. I je li mi se cini ili je malo....malo sutra malo XD piiiiiiiii izmenjen character design u odnosu na mangu

http://www.mangahere.co/manga/kiseijuu/c042/19.html

What's with the fking glasses? XD
Parasyte će imati tv anime seriju i 2 igrana filma.
@Eleran

to je i meni prvo pala za oko i nekako sada glavni lik deluje nekak slabašan tj. slabić. no, videćemo ...
@Yuspawn: Nice Smile Volim ovu mangu, jedna od prvih koje sam citao, tako da mi je drago sto nece zbrzati i smrljati.

@Zoro: Ovaj character design sto je u mangi je imao svoj neki shmek. Odraz tog vremena, a ovo sada sto vidim u trejleru je nekako gej :/ Mada ako nista, animacija deluje dobro i izgleda da se nisu suzdrzavali kod gore scena.

Najavljen spin off Suzumije Haruhi, sa Nagato Juki kao glavnim likom i alternativnom pricom koja ne ukljucuje vanzemaljce, espere i putnike kroz vreme.

http://www.crunchyroll.com/anime-news/20...5-tv-anime

Citao sam mangu donekle, tako da... FUCK YES. Samo ne znam ko ce da radi animaciju.

Edit: Jos bitnije... ko ce da im daje glasove. Ako ne bude isti studio, pitanje da li ce biti isti seiyuui. Pogotovo Haruhi, ne znam sta bi sa Hirano Ajom koliko su je hejtovali ranije.
Toliko ne znaju sta da animiraju pa uzeli fanfiction da animiraju haha.