AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Izgleda interesantno, mislim da nisam gledao ništa vezano za Sumo, ali nisam baš fan sportskih animea, pa je vrlo moguće da neću gledati Sad
^Videcemo kako ce biti. Ashita no Joe, od istog autora, se vise fokusira na dramu i likove, nego na sam sport. Mozda je i ovo u istom fazonu. Trebas isto uzeti u obzir da je Ashita no Joe klasika i verovatno jedan od najboljih sportskih animea, tako da je ovo u svakom slucaju must watch za mene. Nece biti dobar kao Ashita no Joe, ali i dalje ima potencijala da bude odlican anime.
(2014-02-24, 14:24)ZetaZaku Wrote: [ -> ]http://www.animenewsnetwork.com/news/201...s-tv-anime
Anime industrija spasena!

Nisam za ovo čuo ranije, ali pošto sam veliki fan sportskih animea čekaće se s velikim iščekivanjem Smile
Pored toga, u aprilu izlazi Ping Pong The Animation, Black Bullet, GOT, moj rođendan... XD
Jupi za april Thumbs up!
Najavljen novi DRRR!
Nije mi jasno zašto prave nastavak Durarara. Bolje bi bilo da rade nastavak Bacano. 10x je bolji interesantniji. I još je najbolje Bacano za razliku od Durarara nije dosadan Smile
Videh ovo za DRRR, bas bacih link Raphu u vezi sa time.
Ne znam kakvo je stanje sa Baccanom, ali DRRR anime je bese pokrivao nesto kao pola/manje od pola novela, pa me i ne cudi toliko sto ce dobiti jos jednu sezonu.
Ah, nisam gledao Bacano još. Morat ću i to jednom.
Ali da, DRRR je znao biti dosadan, iako bi kraj arca bio dobar i popravio cijelokupni dojam.
Nisam izdržao do kraja animea, ali bi stvarno trebalo da pogledaš Bacano, mnogo je zabavan anime Smile
Od animea koji bi trebali da se pojave u sledeci mesec-dva recimo da cekam Black Bullet od serija, Magi: Sinbad OVA i Hunter x Hunter novi film. Sigurno ima jos neki koji ce da privuce paznju kada krene ali za sada mi nije zapelo za oko nista sto krece uskoro. Smile
o5 školarac za zajebanim moćima, facepalm.jpg