AnimeOverdose Forum

Full Version: Nadolazeći animei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Drugim recima bice nesto kao ona 24-ili-koliko-vec-epizodna OVA, koja se sastoji iz nekoliko prica iz mladosti i jedne i druge strane.
(2014-02-12, 21:07)Knez Milos Wrote: [ -> ]Drugim recima bice nesto kao ona 24-ili-koliko-vec-epizodna OVA, koja se sastoji iz nekoliko prica iz mladosti i jedne i druge strane.

Zar tako nešto već ne postoji?
Ne verujem da ce uspeti da isprati kvalitet stare serije, mada ce biti zanimljivo videti LOGH sa kvalitetnijom animacijom Smile
Kakav god da bude, ne bi trebalo da pokvari utisak koji je ostavio stari. Nema potrebe da ljudi misle da će uprskati stari anime ako ovo ne bude sjajno. :>
Koliko sam ja razumeo, bice nova adaptacija novela. Znaci glavno jelo, samo drugacije ispricano i bez Dastija.

Konacno da Japan najavi nesto sto valja. Jadan Mushishi, ljudi ce u potpunosti zaboraviti na njega haha.
Jasno sam valjda napisao vest XD. Nova adaptacija ignoriše staru anime seriju i gleda samo romane kao izvor. Smile
Cekaj, pa i stara je valjda bila po romanima? Drugim recima ako "ignorisu staru", je l' to u stvari znaci da ce da se prave kao da stare nije bilo i da ce da prave - fakticki - opet isto? To mu onda dodje rimejk, koliko god se oni pravili da nije XD
^Nije rimejk nego nova adaptacija. Sto znaci da nece obavezno ici istim pravcem kojim je OVA isla, i nece biti originalnih scena iz OVA-e (kao i anime originalnih likova poput Dastija).

Inace cisto da naponem: Nemojte gledati DVD i Bluray verziju LoGH-a. Zamenili su dosta scena digitalnom animacijom, pa time izgleda gore od originala.
Neverovatno da i od toga prave anime?? Smešno, ali netreba da me čudi previše.