AnimeOverdose Forum

Full Version: Nema vise u ovoj godini ;)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Elem, kao sto verovatno vidite, nabacili smo novi izgled sajta koji ce vam mozda delovati konfuzno, ali realno, tako je sa svim promenama u zivotu pa i sa sajtom koji ste ipak gledali u istom, prijatnom ruhu dobrih 5-6 godina (korekt mi if aj'm rong) Wink
Elem, all hails go to Drago del Fato za ovaj odlicno obavljeni posao Wink

Nova godina, nov izgled, nove avanture, nastavite da nas pratite i sve najbolje od AO tima u sledecoj i sledecim godinama Wink

Titlovi:
Berserk - eps. 01-25 - BG-Anime team
Jojo no kimyou na bouken (2012) - eps. 11-12 - BG-Anime team
Space brothers - ep. 28 - Knez Miloš
[Image: berserk.jpg] [Image: jojo_no_kimyou.2012..jpg] [Image: space_brothers.jpg]

Mange:
Slayers Special - t1, p4-6 - Pegla JK
[Image: slayers_special_manga.jpg]

Kraj jedne epohe i novi sajt Smile
Good job XD
Mnogo mi se svidja novi izgled XD XD
Vedan veliki aplauz za Dragu molim Big Grin Kolega odradio fenomenalan posao! Anime
logo je malo diskutabilan aka bzv je, no dobro navika je čudo
Ova epizoda brace je iz nekog razloga upala kao dvanaesta. Peglo, resavaj Big Grin
Cool je dizajn, pregledno je i složeno lepo, što je najvažnije. Super stvar je ovaj download counter, nmg da verujem koliko puta su pojedini prevodi skinuti. O_o Dobra stvar za motivaciju. Big Grin
Hail to Drago! Smile
Možda kad skineš jednom, automatski se dodaju još 2. Barem je tako na nekim stranicama.
(2012-12-30, 18:22)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]logo je malo diskutabilan aka bzv je, no dobro navika je čudo

Slažem se sa gore navedenim.
Nadam se da će biti dosta tweakovanja ovog novog dizajna
I zašto su svi počeli da prave crne stranice?
Nije uopšte kul, sve je freakin' crno :P

PS. Pohvale za trud xD
Crno na monitoru je bolje za oci. Novi dizajn mi ruku na srce nije nista posebno ali je lepsi od prethodnog XD
Pages: 1 2