AnimeOverdose Forum

Full Version: Black lagoon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Pa nije nastavak ovo je OVA. Trajaće 40 min plafon 70 i to je to.
Nastavak bi bio da krenu da snimaju dalje epizode Toungue
I ja sam ovo danas bio procitao i bilo je woooow XD
tamo kazu da je treci serijal u vidu ova epizoda e sad desi se ponekad da zaredjaju i do 5-6 komada OVA, ali stagod da bude mora se gledati to je sigurno Big Grin
Razlog je zato sto manga jako sporo odmice ima svega 9 toma a izlazi od 2002..... Autor Rei Hirote se ulenjio mada kao sto rece Eleran ima da se gleda Anime
odlican anime koji se isplati pogledat.. jedan od najboljih zenskih likova su tu..
animacija prica, sve super..
jedva cekam nove nastavke..
(2009-08-30, 12:42)Zoki Wrote: [ -> ]odlican anime koji se isplati pogledat.. jedan od najboljih zenskih likova su tu..
animacija prica, sve super..
jedva cekam nove nastavke..

Jeste sasvim sigurno jedan od zabavnijih ali malo mi se nije svideo deo na kraju kad je Revy pričala na engleskom to je urađeno prilično loše
(2009-08-30, 13:02)Dream Omen Wrote: [ -> ]
(2009-08-30, 12:42)Zoki Wrote: [ -> ]odlican anime koji se isplati pogledat.. jedan od najboljih zenskih likova su tu..
animacija prica, sve super..
jedva cekam nove nastavke..

Jeste sasvim sigurno jedan od zabavnijih ali malo mi se nije svideo deo na kraju kad je Revy pričala na engleskom to je urađeno prilično loše

Ha ha jeste to je meni bilo vise smesno no pogledaj nedavno zavrsen anime http://myanimelist.net/anime/4186/Chrome_Shelled_Regios i tek ces da vidis kako nabadaju engleski.

Ps Inace jedan od najcih momenta celog animea Anime
To mi je stvarno zao...svi su ga nabadali onako da se smoris...ali opet prica je vrh tako da mi uopste nije pokvarilo feeling..ono sho mi je bilo neobicno jeste to da se poslednja prica vrti oko toga kako likovi da se izvinim odmah na izrazu...likovi guze dzapanerose, mislim na Fryface, Revy i ekipu...ah nedavno sam ponovo odgledao epizode sa domacicom Anime najjaca mi je od svih likova Smile
Meni su najace epizode sa ono dvoje blizanaca kakvi su sadisti bili uuuuuuuu! Doduse krivo mi je kako su zavrsili Sad.
Da i to je jako...a dobro mi je i ono kad se cela ekipa okupi protiv njih, pa ona riba sa testerom...koja ludaca Smile
Da i dodaj kiborg/android dadilju ..... uuuu EPIC !!!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7