AnimeOverdose Forum

Full Version: Ao no Exorcist
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 29173.jpg]

Godina snimanja: 2011
Broj epizoda: 25

Quote:This world consists of two dimensions joined as one, like a mirror. The first is the world in which the humans live, Assiah. The other is the world of demons, Gehenna. Ordinarily, travel between the two, and indeed any kind of contact between the two, is impossible. However the demons can pass over into this world by possessing anything that exist within it. Satan the god of demons, but there's one thing that he doesn't have, and that's a substance in the human world that is powerful enough to contain him!! For that purpose he created Rin, his son from a human woman, but will his son agree to his plans? Or will he become something else...? An exorcist?

Ovako razmisljam da pogledam ovaj anime ali nikako nemogu naci titlove ili bar engleski dub.

Zanimam me vas utisak o anime, i gde bi mogao naci gore navedeno.
(googlao sam ali nisam nasao Dodgy)

Edit:I da znam za ime Ao no Exorcist, ali nisam ni tako nasao.
English dub i da nadjem ne dam ti link Toungue
Evo ti sa engleskim prevodom.
http://www.lovemyanime.net/anime/ao-no-exorcist/

I meni je bio ok, nisam ga zavsio ali planiram uskoro. Cim zavrsim presotalih 400 epizoda One Piece-a XD
Pa meni se svideo. Lagan anime, lepa animacija, dovoljno humora i fajta. Priča je malo isfurana i neki likovi su dosadni (Shiemi Moriyama najviše), ali sve u svemu vredi ga probati.Cak su mi i fileri bili zanimljivi jer glavni lik zna da kuva pa ogladnim izmedju epizoda XD
Shiemi je dušica, ne diraj je! xP

Lep anime, lepo izbalansiran, svideo mi se.
Nije los anime, ali u tom delu sa filerima se malo gubi, ostalo je prostora za sledecu sezonu tako da videcemo sta ce jos biti od ovoga Smile
(2012-10-25, 21:43)pera94 Wrote: [ -> ]English dub i da nadjem ne dam ti link Toungue
Evo ti sa engleskim prevodom.
http://www.lovemyanime.net/anime/ao-no-exorcist/

I meni je bio ok, nisam ga zavsio ali planiram uskoro. Cim zavrsim presotalih 400 epizoda One Piece-a XD

De ako znas gde ima sa dubom daj, sporo citam engleski kao titl, znam samo sa dubom.
Ne postoji, english dub.
Trenutno ima samo 2 epizode koje su odavno izbacene, ne znam da li ce jos izbacivati. Mozda im se ne isplati da sinhronizuju, ko zna.
http://www.lovemyanime.net/ao-no-exorcis...episode-1/
(2012-10-25, 23:29)vele Wrote: [ -> ]Shiemi je dušica, ne diraj je! xP

Šiemi Love

Početak je vrlo dobar, kasnije nije ništa posebno, ali je ok. Što se tiče sledeće sezone, neće je biti sigurno. Toungue
Čitao sam mangu i pročitao sam prva tri ili četiri vol-a, ali nisam previše oduševljen. Nije loše, ali ne samo što nije ništa novo, već nekako nema želju da nastavim. Npr Fairy Tail sam pogledao svih 16x epizoda za vrlo kratko vreme i pročitao puno chaptera. Zaboravio sam koliko, ali nije ni bitno. Možda se vratim čitanju, ali anime, nisam još siguran da ću gleati.
Pogledao sam anime. Nije loš. Lagan je za gledanje. Ali nije za pamćenje. Ima nekih OK likova. Drago mi je što nisu pravili preveliki problem oko in-a i Yukia na kraju. Ali mi je veoma smetalo što nisu pravili nikakvo pitanje oko nekih kao Mepisto. Ponašaju se kao da je samo Rin sin đavola i niko više.
Pages: 1 2