AnimeOverdose Forum

Full Version: Berserk [Manga]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
[Image: berserkcovervolume01.jpg]

Autor: Miura Kentarou
Izdavač: Hakusensha
Magazin: Young Animal
Godina izdanja: 1988
Status: Ongoing
Broj tomova: 36
Žanr: seinen, akcija, avantura, fantazija, horor

Opis:
Gac, poznat kao Mračni Mačevalac, stalno u potrazi za utočištem od demona koji ga proganjaju, želi da se osveti čoveku koji ga je žigosao kao neosveštanu žrtvu.
Naoružan svojom ogromnom snagom i istim takvim mačem, Gac je primoran da se bori protiv svoje mračne sudbine, u isto vreme boreći se sa besom koji bi ga mogao lišiti njegove čovečnosti.

[Image: berserknajava.jpg]
Znači znao sam da će neko ovo da uradi XD Ništa, moram da najavim sad još nešto da bih ispao kul Toungue Nadam se da će se podjednako velika pažnja posvetiti i samoj mangi, pa da krenem polako da čitam to remek-delo o kome svi pričaju Big Grin
Ja ću dati sve od sebe da to uradim najbolje što mogu. Ali opet, ja samo radim obradu, kvalitet prevoda će od Perina da zavisi.
Citacu kao sto citam sve, samo se nadam da Vindland nece platiti cenu ove mange.
ok, ja ne razumem...
bila je tema za Berserk, rekao si da hoces da pravis ove zezalice sa slikama, nije problem. Rekao si da ces da menjas svakodnevno, ja sam rekao daj mi link stavicu u prvi post. Koliko ja kontam, ako ti postavis tu sliku na recimo svoj photobucket nalog, slika se zove berserk.jpg. link ka slici je blabla.com/berserk.jpg, ti svaki put menjas doticnu sliku i uvek je na photobucketu imenujes kao sto je bila prethodna i svaki put ce se slika ucitati sa novim izgledom koji si stavio, ili mozda gresim? Stoga ne vidim potrebu za novom temom.

I jos jedna stvar, zasto slika sa tekstom kao najava?
Sledece sto ocekujem je da Raph napravi fullHD 1920x1080 3D animaciju za svoju sledecu najavu, zato sto je lozana na kub.

Aj molim te napravi "bednu" najavu kao i svi ostali, jer zelim da ovaj deo foruma izgleda nekako a ne kao papagaj gde svako pravi onako kako mu se svidja, i kao sto sam i do sada bio, bicu i ubuduce vrlo rigorozan po tom pitanju...
@GoKu I ja se nadam. Ipak kod Berserka imam manje posla nego kod Heureke, koju upravo završavam.

@Pegla Baš si neki. Dva sata sam pravio ovu sliku XD Ne vidim u čemu je problem, u download sekciji već postoji najava za mangu. Ovu moju ne biste ni koristili. A i estetski vrlo lepo izgleda. Ali ako baš mora... Je l' može slika da ostane, a ja ću ispod da napravim najavu? XD
Btw Srećko mi je rekao da napravim novu najavu. Big Grin
fullHD 1920x1080 3D? Zašto bih se ograničavao na standarde, možemo da ubacimo četvorocifrene brojeve tu, ipak je važan kvalitet Big Grin A i u poslednje vreme je među matematičarima sve popularniji koncept n-dimenzionalnih prostora Toungue

Inače slažem se sa Peglom, ne trebaju najave da izgledaju kao papagaj. Lično, ako bih pravio nešto ovako, stavio bih klasičnu najavu a u spojleru ili jednostano ispod bih stavio sva čuda koja mi se ćefnu, uključujući fullHD video, flash animaciju i ostatak neophodne opreme Big Grin Inače bez uvrede, ali dva sata za ovo?
Konkretno što se ove slike tiče, naravno da nije dva sata. Nego krenem na jedan način da radim, pa mi se ne svidi, pa opet ispočetka, pa dodaj ovo, izbaci ono, dok sam se na kraju odlučio kako hoću da izgleda, prođe dva sata XD

EDIT Napravio bih ja normalnu najavu, nego najava za mangu već postoji, Perin ju je napravio pre dve godine, ovu najavu sam otvorio kako bih mogao redovno da apdejtujem status bar. I nisam ja ovde ništa preterano ukrašavao, samo malo fotošopa, ne vidim zašto vam ovo liči na papagaja XD
Pa za početak, nigde ne vidim status bar. XD

Drugo, nisam mislio konkretno na tvoju najavu. Meni se lično ne sviđa jer je previše kitnjasto i font je teško čitljiv, al' to nema veze. Kad bi poređao sve najave jednu uz drugu, tvoja bi štrčala, u tom smislu će izgledati kao papagaj - ceo podforum sa najavama, a ne konkretno jedan tvoj post.
Kako ste zli XD
Još pre sam rekao da ću status bar da postavim kad budem krenuo da radim, a to će biti, otprilike, u četvrtak.
Pages: 1 2 3 4 5 6