AnimeOverdose Forum

Full Version: Yu-Gi-Oh! Power of Chaos
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Skoro sam instalirao igru i poprilično je zanimljiva.
Video sam na netu da je dosta ljudi uspelo da odključa sve karte takodje neki kažu da može da se igra preko programa Hamachi.
Ja ništa u vezi ovog ne znam, naravno voleo bih da odključam karte i da igram online, pa da li nego može da mi pomogne?
Jao, ja sam ovo igrao ko besan, imao sam maltene sve karte! Mada , nikad nisam pribao nista sa hamachijem, ili kako vec. :S
Ako znaš kako ide preko hamachija mogli bi da odigramo.
I ja sam se ovim drogirao baš baš dugo, nisam imao sve karte, ali jesam jedno 80%. I onda sam jednom slučajno izbrisao celu igru i mrzelo me opet se da sakupljam. Bio sam napravio baš jak špil, nisu mi ništa mogli, a nisam koristio ultra jake karte, više sam se fokusirao na effect čudovišta, ritual summoning i tome slično. Big Grin A to za Hamachi ne znam, nikad nisam igrao online.
Šteta, ja bih baš voleo da saznam kako ide to preko hamachija.
koliko se secam, instaliras ti hamachi, instalira druga osoba, napravite naloge na hamachiju, dodate jedan drugo u "mrezu" i to je to, pored vec psotojece net konekcije (wifi, lan) postoji i hamachi koji ima svoju IP adresu i samim tim vas dvoje ste umrezeni i kad se pokrene neka igra koja ima lan opciju vi se medjusobno vidite i to je manje vise to Smile
ako ne upali sa hamachijem, mozete da probate sa programom tunngle, slicna prica, cak bih rekao da se vise koristi od hamachija, posto preko njega ljudi igraju silne druge igre, ja sam konkretno igrao wormse Smile
^igrao sam igru ludo i to i preko hamachija sa drugom.
Kod hamachija je sve kao sto je Pegla napisao samo zna nekad zezat ako ne iskljucite firewall i to je sve inace Big Grin vrti odlicno i super je zabavno ako imate prijatelje koji ce protiv vas igrati Smile
E pa super, mogli bismo organizovati neki AO turnir. Big Grin Samo treba naći verziju gde imaju sve karte da budemo ravnopravni i da možemo napraviti jak špil. Smile
Igrao sam Joey the Passion pre jedno dobrih 5- 6 godina. Joey ima najviše karata jer u sebi ima i sve karte iz prethodne 2 igre (Yugi the Destiny i Kaiba the Revenge). Igrao sam ko blesav ovu igru. Ako se dobro sećam bilo je ~650 karata a meni je falilo svega 5-6 XD
Ja kad sam igrao imao sam sva tri odjednom i bilo je mnogo više karata od 650.
Pages: 1 2 3 4 5 6