AnimeOverdose Forum

Full Version: Anime na TV-u
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ovako gledam anime serije na sat tv pozerevac [Image: 1338989886-LOGO%20TV%20SAT.jpg]
Poceo sam od 2008 i gledao sam Death Note,Avatar,X i jos mnoge druge sa prevodom! Anime Serije Na ovom kanalu pocinju svakog radnog dana u 16:30,a neki put i u 17:00h!
Sad me zanima da li jos negde u srbiji postoji kanal koji pusta anime sa prevodom?
davno je to bilo, ali uglavnom su to bile serije koje su ovde bile prevedene u celosti
Bilo je mnogo anime serija ja se sad bas i ne secam imena tih animea da li znas mozda da li pustaju jos negde u srbiji anime?
jedino ultra,da ja znam
puste po ne neku seriju
Ultra ti je samo pre pustala Death Note sa prevodom sad ne pusta vise ni jedan anime sa prevodom! Undecided
sa prevodo ne,oni sada sinhronizuju svaki crtani
video sam par animea da pustaju
DBZ,Kilari(za decu nesto),M.A.R,Bakugan,Bayblade,Wolverine,..
(2012-08-02, 17:57)Ichigo Wrote: [ -> ]sa prevodo ne,oni sada sinhronizuju svaki crtani
video sam par animea da pustaju
DBZ,Kilari(za decu nesto),M.A.R,Bakugan,Bayblade,Wolverine,..

Znam i to im je velika mana! Ako pustas anime pustaj na originalnom jeziku a ne na nasem! Srpska sinhronizacija je uzasna pre sam vole happy zbog bleach,sigma 6,FullMetal Alchemist i jos dobrih animea sa prevodom sad happy propade traje do 13:00 i ne pustaju anime vec crtace za decu :'(
^sad but true
Happy i jeste televizija za decu, to što su klinci od 8 godina gledali Naruta i onda se pitali zašto Gara plače kada ubije oca, to je stvar idiotizma onog ko nije stavio 13+ tag na animeu.
Upravu si Raph95 ja sam na happy tv gledao najvise bleach i to mi je postao omiljena anime serija, voleo bih da ga ponovo pustaju samo neznam da li im je istekla lincenca za bleach da se ne nadam previse XD!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10