AnimeOverdose Forum

Full Version: Novi DBZ Movie u 2013 !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
[Image: Dragon-Ball.jpg]
Shonen Jump je objavio jos jedan DBZ movie. Pricu za film je radio licno Akira Toriyama. Poslednji Dragon Ball Z movie, Wrath of the Dragon, je objavljen Jula 15, 1995 u Japanu. Posle je izasao, The Path to Ultimate Power, to je bilo pre 16 godina Marta 4, 1996. A live action movie by Fox, Dragon Ball Evolution
je objavljen u Japanu 10 marta. I od tada nista. Uskoro ce se na nekim sajtovima pojaviti vise detalja a mozda i neki treijler, ako neko opazi nesto novo neka postavi informaciju ili sta vec ovde.
Mislim da ce se u ovom filmu pojaviti neki novi likovi, daj boze da ne bude neko vracanje u proslost kao OVA Episode of Bardock.

The movie will be premiered on March 30th 2013.
To! E bas si me obradovo Smile Jedva cekam!
(2012-07-10, 17:02)Piccolo Wrote: [ -> ]To! E bas si me obradovo Smile Jedva cekam!

Hhahah drago mi je sto sam te obradovao ali da znas da nisi samo ti uzbudjen i ja jedva cekam, mislim da ce biti dobar jer ipak je to anime movie da je live action movie prvo bi sacekao da vidim komentare a onda bi sa serpom na glavi gledao film ma kakav god da je, ocajan ili dobar. Thumbs up!XD
Ma bice dobar 100000% cim ga pravi legenda Akira Toriyama Smile
pazite da se ne razočarate...Damn.,vječni pesimist Anime mah valjda će valjati

ugl. ja isto jedva čekam i ako do tada budem živa definitivno ću ga pogledati Big Grin
Nadam se samo da nece biti isto piiiiiiiiiii drugo pakovanje.
Ja ne sumnjam u Akiru Toriyamu, samo daj boze da bude sto duzi XD
Sto je najgore, kad sam prvi put video vest, ponadao sam se da ce biti Dragon Ball film. Kad ono Dragon Ball Z film, a svi znamo koliko su ti filmovi losi.
Meni su bili dobri ali mislim da ce ovaj biti najbolji
And I jizz in my pants. Anime

All hail teh mighty Dragon Ball. Bice vr'. S obzirom da na prici radi Akira, nema trika da omane. A s obzirom da je u pitanju the fucken Dragon Ball, isto nema trika da omane. Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15