AnimeOverdose Forum

Full Version: The Melancholy of Haruhi Suzumiya
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 13491.jpg]

Godina snimanja: 2006
Broj epizoda: 14

Quote:Kyon, your typical high school student, has long given up his belief in the supernatural. However, upon meeting Haruhi Suzumiya, he quickly finds out that it is the supernatural that she is interested in; aliens, time travelers and espers among other things. When Haruhi laments about the lack of intriguing clubs around school, Kyon inspires Haruhi to form her own club. As a result, the SOS Brigade is formed, a club which specializes in all that is the supernatural.

Much to his chagrin, Kyon, along with the silent bookworm, Yuki Nagato, the shy and timid Mikuru Asahina, and the perpetually smiling Itsuki Koizumi, are recruited as members. The story follows the crazy adventures that these four endure under their whimsical leader, Haruhi. The story is based on the light novels by Nagaru Tanigawa.

Skinuo sam anime ali ne znam kojim redom da gledam epizode. Video sam da neki ljudi gledaju čudnim redosledom a i uz epizode sam tobio txt fajl u kome je taj redosled.
Da li da gledam linearno ili da gledam po ovom redosledu?

Also komentarišite anime u ovom threadu. Big Grin
Kako hoćeš, ako hoćeš da gledaš hronološki onda gledaj 2, 3, 5, 10, 13, 14, 4, 7, 6, 8, 1, 12, 11, 9. A možeš i redom, ja sam gledao hronološki (još 2008.) i skoro se ničeg ne sećam. Big Grin Ako budem ponovo gledao učiniću to redosledom kojim su epizode emitovane.
Btw. film Suzumiya Haruhi no Shoushitsu je odličan. Smile
Ja sam gledao kako je emitovan Big Grin
Bilo je malo čudno u početku, ali opušteno se može povezati jer nije neki deepmind anime, ali ima moju preporuku.
Haruhi jednostavno mora da se pogleda Big Grin
valjda sam gledao hronološki, ali anime nije ostavio bog zna kakav utisak na mene i ne slažem se da treba da se pogleda, jer se ne gubi ništa i ako ga preskočiš

+ nikako da se nakanim film da pogledam
(2012-06-30, 10:39)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]valjda sam gledao hronološki, ali anime nije ostavio bog zna kakav utisak na mene i ne slažem se da treba da se pogleda, jer se ne gubi ništa i ako ga preskočiš

+ nikako da se nakanim film da pogledam

Slazem se sa Zorom, ima nekakvi hype oko njega, mada je meni tak-tak.
Šta god da radiš, nikako negledaj hronološki! Anime nije loš, ali je precenjen.
Skinuo si samo prvu sezonu ili obe? Posto ako hoces da gledas hronoloski treba da umesas epizode iz obe sezone. Mada realno, dok se emitovalo svi su gledali kako je emitovano, tako da zajebi hronoloski i gledaj tako.
Ja sam gledao hornološki, a ne po redosledu emitovanja, i ništa se nije izgubilo od priče. Anime je savšren (Engless Eight sam pogledao ceo u jednom danu XD), a film koji sledi posle animea je nešto najbolje što sam ikad gledao *_*

Gledaj i opusti se, naslov animea ti sam kaže "melanholija"~
Onda idem redom pa šta bude neka bude.
Ja bih savetovao da se gleda redosledom emitovanja, posto bi hronoloskim redom 6. epizoda bila finale, a poslednja epizoda neki random shit. Sem ako ne umesas obe sezone. A i ono, sigurno nisu emitovali random bez razloga.
Pages: 1 2