AnimeOverdose Forum

Full Version: Ergo Proxy [zavrseno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ergo Proxy

[Image: ergo_proxy_volume_1_frontcover_large_kl5...ltonfc.jpg]


* Žanrovi:
Sajberpank, Neizvesnost, Misterija

* Radnja:
U post-apokaliptičnoj budućnosti ljudi žive u miru sa androidima u gradu pod kupolom. Međutim, čudan niz ubistava je stupio u dosadan život inspektorke Ri-l Mejer.

* Studio
Manglobe

* Godina:
2006

* Broj epizoda:
23

* Trajanje epizoda/veličina:
25 minuta

* Info preuzet i preveden sa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ergo_Proxy
http://www.imdb.com/title/tt0791205/
koliko sam cuo, imaces ti dosta posla sa ovime zbog kompleksnosti kojecega, stoga, srecno Smile
(2012-06-20, 13:50)Pegla Wrote: [ -> ]koliko sam cuo, imaces ti dosta posla sa ovime zbog kompleksnosti kojecega, stoga, srecno Smile
Hvala na savetu i interesovanju. Znam za sve poteškoće prevođenja ovog naslova, jer je več oko 60% materijala prevedeno. Thumbs up!

to su lepe vesti onda, samo dodaj od koje fansub grupe su prevodi/fajlovi zbog sinhronizacije titla sa video-m
(2012-06-20, 14:09)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]to su lepe vesti onda, samo dodaj od koje fansub grupe su prevodi/fajlovi zbog sinhronizacije titla sa video-m

Nisam baš siguran šta treba da uradim, tek sam otvorio acc ovde. Ako misliš na autora, sam pravim te titlove i prevodim. Titlovi rade za.... ne znam da li sme link za torrent da se stavi, tako da samo ime... rade za Arigatou verziju:

6.49 GiB (.mkv)
dual sub Eng\Jap
H264-AAC
29.97fps.

Nadam se da sam sve naveo što treba... Smile
Svaka čast za odabir projekta! Konačno da i ja pogledam Ergo Proxy kada ga prevedeš Smile

Pošali mi na PM torent link Big Grin
Cuo sam par puta za ovaj naslov, sad imam razlog vise da pogledam, nadam se da ce uskoro neka epizoda.
(2012-06-20, 15:01)Raph95 Wrote: [ -> ]Cuo sam par puta za ovaj naslov, sad imam razlog vise da pogledam, nadam se da ce uskoro neka epizoda.

evo poslao sam 10 epizoda, od 5-15... duga prica zasto nisam poceo od prve da saljem.... pretpostavljam kad odobre bice na samom site-u.

Sve najbolje! Smile
Ovo je jedan od mojih omiljenih animea, tako da mi je drago da vidim i prevod na našem Smile
Izvinjavam se sto smaram... ali moram da pitam jel ovo dropped??? Ili samo privremeno pauzirano??
Pages: 1 2