AnimeOverdose Forum

Full Version: Luffy nakon 2 godine
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Što mislite nakon dvije godine treniranja koga je sve prestigao luffy u snazi,s kim je tu negdje i tko je još jači od njega od likova koje za sad znamo.

Jači od luffy-a
Kong
Akainu
Kizaru + 2 nova Admirala
Aokiji
Sengoku
Garp
Dragon
Mihawk
Doflamingo
Blackbeard
Shanks
Kaido
Big Mom
Magellan
Rayleigh
Ivankov
Vista
Marco

Jednaki
Law
Kid
Kuma
Hancock
Smoker
X-drake

Jači je od
Crocodile
Rob Lucci
Jinbei
Moriah
Jozu
Ostali Vice Admirali
Ostale Supernove

ne kuzim zasto mislis da je hancock ista ko luffy a recimo magelan jaci od luffya
Garp, Mihawk i Dragon su suvišni bez obzira bili jači ili ne od Luffyja, a ima ih još

treba se ograničiti na one sa kojim ase Luffy suprostavio i sa kojima bi trebao
Hancock je jača radi svog DF
A magelan isto radi DF i nije on slab fizički.
Sta ja znam, koliko sam shvatio sada sa hakijem nije bitno koji imaju Devil fruit, tako da vecina logia type likova koje si stavio i kojima ranije nije mogao nista su sada valjda jednaki sa njim, bar tako ja to vidim...
ako ćemo po tom Hancock također ima haki.
Za Magelana neznamo ali bi mu bio dovoljan DF da rješi luffyia
@Roronoa Zoro: možeš ti onda napisat kako ti misliš.
logia tipovi su najaci tip df moci, ali mislim da su najranjiviji od onih koji imaju haki

mislim da se tu mnogo toga preokrene, i da ce logia tip bit najslabiji tip u borbi s haki userima, jer inace obican napad ih ne moze ozljedit ali haki napad = instant poraz, protiv toga nemaju nikakve zastite
Pa sigurno nebi logia tipovi onda bili najači kad bi ih svatko s hakiem samo tako porazio.
Doduse kad pogledamo Magelan je odvalio i blackbeard posadu, tako da nema sumnje oko njegove snage Smile

@Sajber: Mislim da zavisi od toga koliko dobar je haki user, da nije dovoljno samo da ima haki, ipak ih ima tri vrste i svako trenira onu za koju ima najvise talenta, e sad jos uvek ostaje malo da se pojasni kako on u praksi deluje, doduse ovo govorim na iskustvu animea posto mangu ne citam Smile
(2012-05-01, 22:01)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]logia tipovi su najaci tip df moci, ali mislim da su najranjiviji od onih koji imaju haki

mislim da se tu mnogo toga preokrene, i da ce logia tip bit najslabiji tip u borbi s haki userima, jer inace obican napad ih ne moze ozljedit ali haki napad = instant poraz, protiv toga nemaju nikakve zastite

Opet zavisi od toga koliko je jak Busoshoku Haki jer su u ratu Akain i Aokiji borili protiv haki usera pa nisu izgubili.
Pages: 1 2 3 4