AnimeOverdose Forum

Full Version: Superhero filmovi/serije
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Koji su vam omiljeni superhero filmovi?

Meni su favoriti Iron Man 1 i 2, ali volim i Betmen The Dark Knight. Big Grin
Jedva cekam ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=1hPpG4s3-O4

Najjaci je razgovor Captain-a America i Tony-ja Stark-a. XD

Ovo ce da bude awesome. Love
Zanimljivo mi je koliko je Iron Man-u porasla popularnost od prvog filma Big Grin ranije on je bio deo tima, ali nikad nešto previše posebno popularan. Captain America je od početka bio Marvelov Superman kao i glavni lik, sada već je malo drugačije. Posebno u Ultimate univerzumu, po kome su i pravili ove filmove Smile
To je zato sto je Tony Stark badass motherfucker. Lik je pure awesome. Robert Downey Jr. je savrsen glumac za tu ulogu.
Chris Evans izgleda kao mlakonja, realno. Mnogo mu je bolje legla uloga Human Torch-a iz Fantastic 4.

Thor-a lepo glumi Chris Hemsworth.

I naravno, Scarlett Johansson. Love
Obozavam superheroje, ali retko koji film je dostojan samih superheroja. Od svih superherojskih filmova najvise volim The Dark Knight (cak ga obozavam), onda Batman Begins i donekle prva dva Batmana i mozda prvog Supermena, sto se tice DC sveta. Dok od Marvela gotivim X Men fransizu, pogotovo ovaj poslednji First Class i nadam se, da ce biti dobri Avengersi. Dok Spidermana, kao i Iron Mana nikada nisam gotivio, mada mi ni sami filmovi nisu nista posebno. A dok filmovi, kao sto su Catwoman, F4, Electra, Batman Forever, Batman and Robin su cisto smece, mada su i Captain America i GL bili veoma slabi, ipak su mi bili iole gledljivi/solidni jer sam veliki fan tih superheroja.

Crtane serije i filmovi su ipak mnogo kvalitetniji od igranih filmova i to u oba sveta. Od tih naslova najvise gotivim Batman Under the Red Hood, Batman Vs Dracula, Superman/Doomsday, Superman/Batman: Public Enemies, mada ima i tu promasaja, kao sto su Batman: Mystery of the Batwoman i Superman: Brainiac Attacks. Trenutno me samo zanima kakav ce biti ovaj poslednji Batman. Big Grin

Nije ni Fantastic 4 animirana serija losa. Lepo je odradjena.
First Class je bas bas dobar, osmislili su ga kao pocetak trilogije. Ako i naredna dva flma budu na istom nivou kao prvi, bice badass trilogija.

Teen Titans animirana serija je isto lepo odradjena.

Spiderman mi nikad nije bio nesto preterano dobar, ali nisu ni toliko losi filmovi.
Sto se tice Avengersa Robert Downey Jr. i Chris Hemsworth ce odlicno odglumeti, uz prelepu Scarlett Johansson, tako da to ne moze da omane, sto se tice tog segmenta. Ja cu biti veoma zadovoljan, samo ako odlicno urade Hawkeye-a, koji je realno najjaci lik od svih njih. Big Grin
Nisam gledao filmove, možda jednom uzmem da vidim jedan. Ne volim filmove.

Anyway, razmišljam da skinem nešto od western crtaća da gledam, like Ben 10 novi ili Justice League. :/
Pogledaj Batman TAS ili Justice League. A mozes i Young Justice koji jos uvek u toku. Ben 10 nisam gledao. Big Grin Kao i uvek, su tu dobri Transformersi. Big Grin
Ben 10 sam mislio da uzmem ovu novu sezonu... Tj. više nije nova, ima još novija, ali sezonu 2 u svakom slučaju. XD

Za Young Justice sam čuo par dobrih komentara. Big Grin Kakvo je, ima li poente skidati? Big GrinD
Meni je odlican, cak i bolji od Justice League-a. Ima dosta likove iz DC-a, lepo se razradjuje prica ( iako je sa vremena na vreme epizodicna, ali ipak postepeno tece glavna prica), glasovi i animacija takodje odlicni.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27