AnimeOverdose Forum

Full Version: Supernatural
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Supernatural IMDB

http://www.youtube.com/watch?v=3kOXXeAZJUc

Serija koja na početku deluje prilično naivno. Dva brata putuju uzduž i popreko Amerikom i traže oca koji je nestao. Ubrzo saznajemo da im je otac lovac na natprirodna bića (duhovi, vampiri, svakakve karakondžule). Takođe dva brata su isto lovci i svaka epizoda je po jedan slučaj koji rade dok traže oca. Kao što rekoh prva sezona mi je bila prilično naivna i epizodična ali kako serija odmiče u priču se ubacuju demoni, anđeli, bića još jača od ovih navedenih, dobija se odlična pozadinska priča i serija postaje sve bolja i bolja. Kroz celu seriju prži odlična rok muzika.

Ovo je jedina serija novije proizvodnje kojoj kvalitet drastično raste kako epizode odmiču za razliku od ostalih serija gde je obrnuto.

heh, da i serija je tipa horror ali cak i za one koji ne vole horror (kao ja npr) bi se svidjela, takoder ima humora puno (pogotovo sezona 3)
- ideja serije je po meni good vs. evil

inace slabo sam gledo 1. sezonu jer je bila na TVu pa nisam ni uspio "ulovit" je svaki put a i zbog toga sta ima puno horror elemenata nije mi se bas odma ni svidjela ali poslje nakon sta sam pogledo par ep sam skuzio da ima dobro napravljenu a sad vec mogu rec i predobro napravljenu glavnu pricu...

najvise mi se svida kak su dobro uklopljene neke stvari iz biblije i slicno u pricu, tipa :
- ideja s prorokom
- zasto postoje maskare
.....

jedna od najdrazih scena mi je u 3 sezoni ep 1:
[spoiler] kad onaj debeli demona useta u zamku i boby mu kaze:"fat,drunk,and stupid is no way
to go through life,son. XD XD
" [/spoiler]
XD XD

nema sta genijalno napravljena serija i dosad jedina tog tipa a da ima smisla, za razliku od recimo lost kod koje dok gledam nove ep se nemogu ne zapitat cemu je sluzila sezona 1 i 2 XD XD
Dobra mi je bila ep sa Triksterom i kada Din non stop gine i to baš načini na koje gine, gledao sam u 1 noću a smejao sam se kao lud mislim da sam probudio pola zgrade XD
Ja sam ovisnik o toj seriji XD
haha... XD, da to mi je predobra epizoda, jos nisu tog trikstera ubili XD XD, mozda ce u sljedecoj sezoni bit nes s njim - ja se nadam

ali ova zadnja danas epizoda je bolesno dobra bila, puno toga je objasnila, a tek sam kraj epizode... XD XD

i ko ce sad docekat sljedecu sezonu XD XD XD
Tek poceo pratiti ( pogledao prvu sezonu ) za sad sasvim solidan naslov ( doduse meni HEROES ostaju numer uno ) pa cu verovatno nastaviti da pratim ovu seriju. Svidja mi se atmosvera kao i pozadinska prica a i likovi su jako zanimljivi. Sve u svemu vredno gledanja. Iako nije nesto popularna u SAD Big Grin Uostalom i kako ce kad tamo svi gledaju azdaju zvanu LOST XD
(2009-05-15, 18:02)Last Exile Wrote: [ -> ]Tek poceo pratiti ( pogledao prvu sezonu ) za sad sasvim solidan naslov ( doduse meni HEROES ostaju numer uno ) pa cu verovatno nastaviti da pratim ovu seriju. Svidja mi se atmosvera kao i pozadinska prica a i likovi su jako zanimljivi. Sve u svemu vredno gledanja. Iako nije nesto popularna u SAD Big Grin Uostalom i kako ce kad tamo svi gledaju azdaju zvanu LOST XD

solidan?! XD, odgledaj ti drugu sezonu pa onda reci Toungue
inace glavni razlog sta nije pracena serija ko recimo lost ili heroes je to sta je horror, sta mislis koliki postotak gledanosti ode i na djecu + one sta bas ne vole horror Anime
(2009-05-15, 18:05)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]
(2009-05-15, 18:02)Last Exile Wrote: [ -> ]Tek poceo pratiti ( pogledao prvu sezonu ) za sad sasvim solidan naslov ( doduse meni HEROES ostaju numer uno ) pa cu verovatno nastaviti da pratim ovu seriju. Svidja mi se atmosvera kao i pozadinska prica a i likovi su jako zanimljivi. Sve u svemu vredno gledanja. Iako nije nesto popularna u SAD Big Grin Uostalom i kako ce kad tamo svi gledaju azdaju zvanu LOST XD

solidan?! XD, odgledaj ti drugu sezonu pa onda reci Toungue
inace glavni razlog sta nije pracena serija ko recimo lost ili heroes je to sta je horror, sta mislis koliki postotak gledanosti ode i na djecu + one sta bas ne vole horror Anime

Alo nediraj mi HEROES :angry:. Kad stignem pogledacu i drugu sezonu ( Da je bolji od LOST-a jeste kao i od Bekstva iz Zatvora ). I to mnogo bolja.
jedna od odlicnih serija danasnjice Big Grin

p.s. meni je najbolje kad se Din plasi svega i svacega, u toj epizodi ako se nisam smejao od pocetka do kraja nisam nigde Smile
mislim da sam se tu smejao cak i vise nego kad gledam seriju my family Big Grin
Sta znam dobra serija Smile gledao samo ono sto je bilo na TVu, valjda 1 sezona
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27