AnimeOverdose Forum

Full Version: Trigun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
E ovako koliko sam video nije niko otvorio temu za ovaj anime pa evo ja mislim da je potrebna jedna. XD
Stvarno ovo je jedan vrhunski anime mislim da se vecini svideo odnosno onima koji su gledali.

opis animea: Smile

[Image: TRIGUN.jpg]

Vaš Stampedo je revolveraš u bekstvu sa ucenom od 60 milijardi duplih dolara, zbog čega mu je otežano da ode bilo kuda a da ga neko ne juri i puca na njega. Svaki grad koji poseti završi uništen zbog njegovih gonitelja, ali neki čudom niko nikada ne umre. Meril i Mili su dva agenta osiguranja koje su poslate da pronađu Vaša Stampeda i da ga drže pod prismotrom da ne bi bilo više štete. Meril, koja vodi par, odbija da poveruje da muškarac kojeg su srele može da bude legendarni revolveraš. Ovaj šiljokosi, živčani mladić je ekstremno prijateljski nastrojen, pacifista, mrzi krv i samoubistvo, apsolutno obožava krofne, i štreber je i plačljivko (daleko od ozloglašenog odmetnika). Ali ima više u vezi Vaša i njegove prošlosti nego što oko može da sagleda.

Opis sam prekopirao najlakse je bilo da se ne mucim za dzabe. XD
Da cujem vase utiske kako vam se cini ovaj anime? Smile

Recenziju pročitajte na Trigun
Na početku je dosta dosadno i nezanimljivo, s obzirom da je lik pacifist, ali s dosta komičnih situacija. No, kasnije kada se pojavljuje "ekipa", i jedan novi lik, onda postaje vrlo zanimljivo, i napeto do samog kraja s neočekivanim preokretom.
Nema sanse da do sad nije bilo teme. O_o

Anyway super anime, Vash je legenda, Wolfwood je badass. Jedan od najgotivnijih anime likova.
Film je gotivan, ali serija je jedna od smornijih koje sam gledao, doduše, odavno je odgledah. Jedino Wolfwood vadi prosek, ostalo je bleh. Pogotovo se čudim Vašovoj popularnosti, lik je, realno, ženska genitalija... A mnogi slični likovi su ljudima nalaze na listi omraženih likova.
^Bice da si bas davno gledao anime. Wink
Ma Vash je legenda jedan od zanimljivih glavnih likova koje sam video. Smile
Anime je u pocetku smarao mislio sam da je glupost ali kasnije sam se odusevio.
Inace i onaj svestenik mi je bio ekstra lik bas steta sto je umro stvarno nisam to ocekivao.
Uglavnom ima komedije dosta to mi se svidelo ali uvek se znala neka granica kad je ozbiljnost onda je ozbiljnost kad je glupiranje onda je glupiranje Vash je uvek bio cudan i uvek se moglo ocekivati od njega nesto neocekivano. XD XD Podseca me malo i na gokua iz DBZ.
istina, prevelika je dobricina i to mnogo ide na zivce, ali nacin na koji je prikazan i kako su odradjena njegova, blago receno, glupiranja je ono zbog cega postane drag kao lik Smile
sto kaze john, pocinje malo dosadnjikavo - mada meni skroz prijatno i komicno - a onda postaje zajebana radnja Big Grin
secam se ja tako, dok sam prevodio, i bio negde na polovini, i kazem Gokuu kako mi je skroz komicna serija i on kao, od pola postaje ozbiljna, ja kao, vazi, onako blago skepticno u smislu, kako nesto sto je tako komicno moze da bude mnogo ozbiljno, kad ne lezi vraze imao sam st da vidim Wink
sve u svemu jedna od drazih serija koje sam gledao/radio Wink
Zanimljivo je to jer kad vidis vash-a ucini ti se kao debil neki, ali kad naleti neka opasnost on tu pokaze svoje sposobnosti i iznenadi sve oko sebe. Smile
Meni je to onako bas bilo dobro npr: One dve kad su ga pratile nisu bile sigurne da je on vash a kasnije kad su shvatile skroz su se zaprepastile jer o njemu se prica svasta kako je strasan i opasan a on skroz suprotno izgleda kao neka budala ali ipak veoma sposobna . XD XD
Ovaj anime je skroz gotivan, jedan od retkih u kojem su i vecina negativaca gotivni, a sto se tice price, dosta je originalna, a Vash je legenda, mada ove dve sto ga prate (zaboravio im imena) su takodje kul Big Grin
I ako ne gotivim anime-e sa pistoljima,ovaj me je "kupio" samo tako...Vash je kralj,da ne bi @vele-ta ne bih ga ni gledao Wink
Sto bi Vash rekao
"Love&Peace!!!"
Pages: 1 2