AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter x Hunter 2011 remake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Leorio car, a i ovaj je to zaslužio. Ima zanimljivu moć i dobro je da autor nije zaboravio na njega ali sve mislim da on i dalje nije nešto naročito jak. A ko zna šta ih sve čeka u sledećem arku. Meruem me podsećao na Friezu, malo po izgledu, a i po nepobedivosti i snazi(samo što je radnja u DBZ otišla u totalno drugom smeru). Samo da sledeći veliki protivnik ne liči na Cell-a.
Leorio je comic relief. Sumnjam da će on ikada biti po snazi na nivou sa ostalim likovima.

(2014-07-30, 20:07)Poltergeist Wrote: [ -> ]Meruem me podsećao na Friezu, malo po izgledu, a i po nepobedivosti i snazi(samo što je radnja u DBZ otišla u totalno drugom smeru). Samo da sledeći veliki protivnik ne liči na Cell-a.

Big Grin
[spoiler][Image: sct0mg.jpg][/spoiler]


(2014-07-30, 00:20)Happy Wrote: [ -> ]Jel hunteri još uvek mogu da glasaju za koga hoće? Imam utisak da će svi sada za Leorija da glasaju XD

Nisam ni ja siguran, al' mislim da mogu(iskreno taj deo sa glasanjem me baš smara... svi kandidati su debili).
Opet, ne mogu da zamislim Leorija kao predsednika XD
Bome, sada se zakuvalo posteno, dobra epizoda Smile
Odlična ep, super mi je bio ono kratko predstavljanje pojedinačnih Huntera....i konačno opet malo Hisoke i njegovog Bungee-a....let the games begin
Vala baš se zakuvalo sa ludačkom porodicom XD
Dosadna prva polovina i odlična druga. Sledeća će biti 2x bolja samo da smanje minutažu ovima sa izbora.
Ne znam za vas, ali ona objašnjenja od Killue u autu su me ubila. lol
Rastegli su epizodu do kraja.
Bas me zanima koliko je jaka ona matora kada je uspela da prati Killuinu brzinu, a ni Jupi to nije mogao. Isto tako odlicna scena sa Kisokom kada pita Ilumia dal moze da ubije Killu, videlo se kako se Hisoka odmah povukao u fazonu salio sam se, a posle misli voleo bi da spasim "Gona ako je moguce, ali samo ako je moguce". Big Grin
Nije dovoljno jaka, i sama je rekla da je imala sreće pošto je ona već počela da trči u tom smeru pa Killua naleteo kada je ona bila u full speed-u. Da su oboje krenuli iz istog mesta u isto vreme ostavio bi je za 2s kao i ostale batlere. Takođe jedno je trčati pravolinijski a drugo je u borbi se cimati levo desno. Da je Killula trčao pravolinijski sprem Jupija i ovaj bi ga video da trči.
Surovo Hisoka, surovo i prebrzo... R.I.P Goto... bio si dobar batler.
Deluje mi da su presrali deo sa "SUPER Suzuki babom"... meh, zabavna epizoda. Lepo je videti Hisoku ponovo u akciji!