AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter x Hunter 2011 remake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Meni bi ipak bilo bolje da je kralj umro u samoj eksploziji. Kad je već preživio, očekivao sam nešto više, ali dobro, okej je ispao kraj.
(2014-06-19, 02:45)Super Freshman Wrote: [ -> ]Sada svima žao Kralja... Ja bre jedva čekao da ga roknu XD I drago mi je što je to uradio deda.
Elem, stvarno su dobro odradili finiš arca, odajem priznanje Togašiju, jedino mi ostaje žal što nije nekako iskombinovao da roknu Royal Guard jedan na jedan... kao što je recimo Gon roknuo Pitou... No dobro.

P.S. Počeo danas da čitam mangu haha


Jesam ti rekao daaaavno da će kraj biti dobar? Toungue I nisi mi verovao. XD
Jesi XD

Elem, kontao sam kad je već više od pola arka sav nikakav, onda će i kraj biti takav. Toungue XD
R.I.P Meruem [Image: 2nvcrk2.png]
Trenutak kada Puf leži mrtav je neprocenjiv.


Elem, dobro je. Plašio sam se da će ovaj ark biti poslednji. Sada, pošto je gotovo sa mravima, vraćamo se "pravoj" priči.
Baš me zanima ko će davati glasove grupi Zodijaka.
Scena Meruem i Komugi je bila nekako....dirljiva XD

Sudeći po ovoj i sljedećoj ep ne bi trebalo biti pauze. Bude li tako ostavljam anime dok ne izađe minimalno 10 ep pa da odgledam u cugu..ovako je patnja Anime
Zao mi Komugi. Nisam ocekivao da ce tako da se zavrsi. Bas fino zaokruzen ark. Svidja mi se Smile
Dobra epizoda, odlican kraj nisam mislio da ce i Komugi da najebe. Smile

Ova stoka sto radi mangu opet najavila da sledece nedelje nema nista vec pauza, izgleda da protiv lenjosti nema leka.
Na kraju sam zavoleo kralja i zamrzeo Netera XD
Odlična ep...najbolji mi je bio kraj a i napokon se on pojavio! juh juh Anime
Jes' vala odlična epizoda. Ne znam da li tripujem ili onaj ost na samom početku epizode nije bio "100 godina".
Elem, najbolji deo je u pregledu sledeće epizode... Napokon se ON pojavio! juh juh