AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter x Hunter 2011 remake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pitou-ov nen ima najveći domet, što ne mora znači da je i najjači. Na kraju će ispasti da je Pouf najjači royal guard.
Hmmm, onda sam nešto gadno pogriješio XD
lol
I ja sam mislio da je Knov osetio Pitou-ov En kada se ukenjao od straha... Takođe sam bio ubeđen da je Pitou žensko(ne mogu da verujem da nije!).

... koliko mu treba da zakrpi Komugi... krpi je već koliko, 10 epki?

Ne znam, ja kontam da je Jupi najjači royal guard, ali verovatno je to totalno nebitno i verovatno nikada nećemo saznati.
Rekla je da će operacija trajau sat vremena, narator je na početku ep rekao da je prošlo 30 min od početka napada. Što znači još 10 ep XD

I ja isto mislim da je Jupi najjači. Mada učinilo mi se da je Pouf superioran sprem njega, kada ga je pitao šta će sada da radi, kao da je čekao loš odgovor pa da ga na licu mesta one shotuje.
Ja sam stekao dojam da je Pitou najjača, a Pouf najslablji tamo. Ali, vidjećemo Big Grin
(2014-04-09, 23:04)vele Wrote: [ -> ]Tačno, osetio je Pouf-ov en. Ne Pitou-ov. Big Grin Mada mislim da bi id Pitou-ovog imao slične posledice.

Prvo Poufov pa onda Pitouov , zaboravni ste XD U to vreme je lečio kraljevu ruku, pa ga je Pouf menjao neko vreme Wink
Garda čuva kralja, što ne isključuje međusobno šibanje ako se pomisli na izdaju. Sve čekam i nerviram se XD
Sledeću ep gine Netero a Jupi i Pouf će se sigurno pošibati. Gon će pobediti Pito ali ko će kralja na kraju? XD
Ne verujem da Gon moze da pobedi Pitou barem ne sam mozda u kombinaciji sa Killuom, a isto ne znam ko bi mogao da sredi kralja ako Netero pogine. Mada je vrlo moguce da ce da najebe posto smo iz ove epizode videli da nije na kraljevom nivou ni blizu. Ono upotrebi najjace tehnike a ovaj posle samo strese prasinu sa sebe. XD

Fajt izmedju Pufa i Jupia mi je vrlo moguc mada ne verujem u sledecoj epizodi posto razvlace dosta. Smile
Da, i ja kontam da je deda gotov... Pošto ja HxH gledam kao kopiju Zmajeve kugle, a Himera arc fazon King Picolo+Cell saga, dakle nije uspelo zaključavanje demona i Kornjačin vrač(Netero) gine...

Elem, užasno me nervira situacija između Pitou i Gona... preglupo a.k.a dosadili i Bogu i narodu...

Budimo realni, ko bi se još suzdržao da je na Gonovom mestu? Ja sigurno ne bih... razvalio bi je/ga(šta je već XD) samotako, kakvo čekanje, pesnica i ćao...


A Pitou koliko je jak, a vamo se usro ko grlica...
Pitou se boji da ga ne prekine Gon i da mu ne umre Komugi. Jer onda bi failovao misiju i izneverio bi kraljevo poverenje. Ne boji se on Gona.