AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter x Hunter 2011 remake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pogledao sam još u utorak čim je izašlo, koji sam ja narkoman XD Mislim da će sada biti priperme za fajt još po par ep a kada krene fajt po 1 ep za svaki fajt Big Grin
Nisi jedini ja sam bukvalno 10 minuta pošto je uploadovana na sajt naleteo i odmah pustio.

Nije loša epizoda, nadam se da će u sledećoj Kilua i Gon da konačno sretnu Neferpito, a i ovaj leptir stražar ( na vrh jezika mi ime ) s obzirom da je ušao u čauru kao pravi leptir možemo da predpostavimo da će nešto drugo da izađe iz nje. XD

Pravo da kažem ako izuzmemo kralja i ovu dvojicu matoraca ( njihov fajt me najviše zanima ) ostali su mi jednako zanimljivi tako da su mu super epizode samo malo da smanje naratora, ono za nijansu i biće extra. Smile
@Lavi: Kontam da kada bih odgledao 10 epizoda u cugu da nam ne bi smetalo ni narator ni sto su fajte po tri sekunde u celoj epizodi, vec je problem sto cekamo po nedelju dana XD Mada u ovoj sada poslednjoj onaj double kill od Killue je epic, a koliko sam video dedica je signalizirao Gonu gde se Neferpito nalazi, tako da ce verovatno biti i sa njom i njima dvojicom zavrzlame sledecu epizodu Big Grin A iskreno u ovoj epizodi me najvise iznenadio onaj sto manipulise udovima, bas je ispao faca Big Grin Odlicno su pokazali kako napreduje lik dok ga adrenalin nosi i dok mu je sve ravno. Tacnije koliki potencijal svako od njih ima kada se ne ogranicavaju strahom i ostalim zavrzlamama koje je narator detaljno spominjao, da ne ponavljam za njim XD
Preminuo sinoc Ichirou Nagai :'( seiyu koji inace daje glas Netero chairman u hunter x hunter, mada ce meni ostati u secanju i po ulogama kao sto su left hand of D u vampire hunter D, mačor Karin iz starog dragon ball, matori perverznjak Haposai u Ranma 1/2, Nekota Ginpachi iz Hajime no Ippo i mnogim drugim sporednim likovima poput nekih sporednih likova iz LOGH i drugih starih naslova...
Ovo sam video danas u komentarima kada sam otišao da skidam novu ep. 83 godine je imao, lepe su to godine.

Mislim da nećemo kao u One Piece-u imati sve borbe u isto vreme pa malo jedna malo druga. Ovi verovatno završavaju sa Jupijem za 1-2 ep, Morel će verovatno čekati 1-2 ep da ovaj izađe iz čaure. Kada ovi završe svoje onda počinju Gon i Killula i ovi sa kraljem. Na kraju će ispasti da je borba sa Jupijem trajala 40-50s Big Grin
Brate, kolko sam dugo cekao na ovu epizodu...Fenomenalno je odradjena. Ovo mi definitivno ulazi u top 10 najboljih epizoda.
Ovo ne da nisam ocekivao Big Grin Ne znam sta da kazem, ali krajnje neocekivano. Moracu da pogledam jos jednu, dve epizode u narednih nedelju-dve da bih stekao kompletan utisak kada vidim na sta ce sve da izadje cela zavrzlama.
Aha, fora je epizoda bila, mda zanima me što će Killua sad napraviti. Gon će čekat 1h kod nje, a hoće li Killua za to vrijeme uskočiti pa pomoći nekome od ostalih u borbi? Zanimljivo.
^Meni je vise delovalo da se razocarao i otisao za stalno Big Grin Tako mi nekako bilo dramski predstavljeno, mada i to sto kazes, nista nije iskljuceno sada Smile Iskreno gotivim Neferpitou, tako da bi mi bilo drago da ne zagine ovde Big Grin
Meni ovo malo glupo ispalo. Sada kada završi lečenje ide u drugi deo zemlje da izleči Kajta. WTF! Kad će da se bori sa Gonom kroz 5 dana XD