AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter x Hunter 2011 remake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dobra je nova epizoda, ali jedva cekam veliko finale. Manga je bila kao hijeroglife da sam citao, ali je anime super odradjen.
Cek znaci ostala jos jedna epizoda i gotov ovaj arc? Onda se bacam na gledanje Anime
Zar kraj arca ne treba da bude kada poraze glavne negativce, za sada ih još nisu ni pipnuli.
Ma ne bre, odakle vam to. Pod velikim finalom mislim na glavnu borbu koja ce da se odigra za nekih 20-30 epizoda,mozda i vise. Izvinjavam se ako sam pruzio nadu, ali ovaj arc je tek na pola stigao. Cekam najjace borbe jer je manga ocajna, jedva sam se snasao.
(2013-09-01, 13:41)Happy Wrote: [ -> ]Pogledah sve ep, 94. Majku im šta se sve dešava u ovom Chimera arcu Big Grin Nisam mogao ni da pomislim da će HxH da postane ovako mračan anime.
Nisam gledala original, ali sam naređala ove nove epizode XD Ne mogu da kažem da mi se ne sviđa ali stvarno u poslednjem arcu krvi do kolena, kofe žena, dece... cold monkey brain i slično XD
(2013-09-01, 13:41)Happy Wrote: [ -> ]Razvali Killua onu pticu kao od šale Thumbs up! Da li ga je ona igla ograničavala? Sada mi Killula nekako deluje power up-ovano kao One piece likovi posle time skipa Big Grin Razočarali me na kraju epizode Morel i Knuckle, očekivao sam 1 hit kill a ne da idu dalje u sledeću ep XD
Izvukao licnu koju mu je dragi brüder postavio, nije jači, samo se više ne plaši procenjivanjem protivnika. Ne pratiš radnju sram te bilo XD
Sad čekanje do sl. ep Whistling
Ja sam ovaj zadnji Arc gledao 3 epizode, pa sam cekao nekih nedelju dana da se naviknem i odgledam ostalo..Jednostavno nisam mogao da pogledam.
@Dimitrije: Sve zavisi sta ko voli, meni je ovo zasad jedan od najjacih arkova do sada upravo zbog sve te krvi i svega, jer mu daje extra dozu ozbiljnosti i realnosti, gde za razliku od drugih shounena likovi prezive ovde padaju kao muve i prosto me shokira svake dve tri epizode kada vidim odredjene ishode koji se dese, sto se same price tice i zapleta naravno da su mi neki prethodni bolji, ali ovaj mali detalj me drzi pod tenzijom svaku borbu, jer naprosto ne znas sta ce se desiti, u prethodnim nisam imao taj osecaj, znao sam tacno koji ce likovi preziveti...

Nadao sam se da je kraj arka, ali sam se prerano zaleteo, ona royal guard macka mi je odlican lik, dok me ovaj king uzasno podseca na Freeza iz Dragon Ball, ne mogu da se otresem tog razmisljanja kad god ga vidim XD Pozitivan detalj mi je recimo sto glavni likovi ne oklevaju da ubiju protivnike, da su odradili na foru da ih ovi pokusaju odvratiti od ubijanja ljudi kontam da bi smaralo, imajuci pogotovo u vidu koliko protivnika ima, ona dva kill-a od Kilue, prvo sa onom sto ga je kao otrovala, a zatim ovaj sad su mi bili epic Big Grin Kontam da ce da urade nesto na foru da kad Gona oslobode od ove kletve da ce da mu se akumulira snaga i da ce da bude svega, no videcemo, kontam da postoji i ogromna mogucnost da elder pogine, ne bi me cudilo, cak i on sam tvrdi da ne moze bas najbolje da resi sve ovo.
@Eleran: I meni se svidja arc, ali mi je trebalo vreme da se prilagodim. Evo mali spoil ako hoces, ali nije nista vise od onoga sto si i sam vec pretpostavio i zakljucio [spoiler] Elder umire, na veliku zalost u borbi sa Meruemom (kraljem), Gon dobija djavolji power-up na slican fazon na koji je to izveo i Kurapika. [/spoiler]
Koji me ku*ac terao da čitam ovaj spojler XD

Mislim da će ovo biti prvi arc bez Hisoke, jedino ako će na kraju da upadne da spava stvar.
^Isto, koji k... sam citao spoiler XD Kontam da bi za Hisoku ovo bila extra zabava Smile