AnimeOverdose Forum

Full Version: Hunter X Hunter 2011 [obnovila i preuzela Kalina]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
[Image: hunterxhunter.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: ongoing
Žanr: Avantura, Akcija, Komedija
Studio: Madhouse Studios
Godina: 2011

Svetom putuju lovci radeći sve moguće zadatke. Od hvatanja kriminalaca do istraživanja nepoznatih zemalja u potrazi za izgubljenim blagom. Gon je mladi dečak čiji je otac davno nestao, bio je lovac. Gon je ubeđen da ako krene očevim stopama da će ga jednog dana naći.

Prevod radimo Eleran, vele i ja. Namera nam je da nedeljno kako epizode izlaze tako da prevodimo. Ne planiramo da čim epizoda izađe da je odmah za sutra prevedemo ali biće po prevod nedeljno.
nebi bilo lose da se i prvi deo prevede,mislim ne teram vas ja ali samo predlazem Smile.
^Ovo je rimejk, tako da bi bilo blesavo prevoditi i original.

Nameravao sam ovo lagano da pratim kako izlazi, taman cu da sacekam da krenete da izbacujete prevode.
Bicemo redovni u to ne brinite, mozda par dana razlike od kako izadje, ali bice redovno Wink
Odgledao prvu ep. Likovi bas suckuju. Zasto moraju biti oni tipicini smaraci. Sad vidim tu vezu izmedju Naruta i HxH. Naruto je bas isti Gon. Nije ni cudo sto Gon tako smara. A onaj...revenge guy...je isto wow. Ubijen mi je klan. Osveticu ga. Nesto sam bas cesto vidjao to. Srecom, pa anime je ongoing pa nece skoditi epizoda nedeljno. Sigurno je samo da original sigurno necu pogledati XD
^ exactly the same opinion. Tipican shonen, niko ga nece izvaditi iz te kategorije. Ocekivao sam nesto vise, mada i nisam XD
naruto je i pokrao fazone iz HxH, kao i bleach iz YYH
E to se ne slazem sa tobom i mislim da ce se retko ko sloziti XD.
HxH jedva da je mladji od Naruta, sumnjam da je toliko mnogo moglo da se pokrade. Svi se oni kradu medjusobno po meni~
(2011-10-03, 19:04)ZetaZaku Wrote: [ -> ]Odgledao prvu ep. Likovi bas suckuju. Zasto moraju biti oni tipicini smaraci. Sad vidim tu vezu izmedju Naruta i HxH. Naruto je bas isti Gon. Nije ni cudo sto Gon tako smara. A onaj...revenge guy...je isto wow. Ubijen mi je klan. Osveticu ga. Nesto sam bas cesto vidjao to. Srecom, pa anime je ongoing pa nece skoditi epizoda nedeljno. Sigurno je samo da original sigurno necu pogledati XD

Original je x puta bolji. Ima neki vintage feeling dok se gleda. Ovaj pocetak rimejka je stvarno zbrzan, ovo se izdesavalo u tri epizode u originalu. Mnogo sporiji tempo omogucava zblizivanje sa likovima. Prvu ep su sjbali. :/
Pages: 1 2 3 4