AnimeOverdose Forum

Full Version: Neon Genesis Evangelion
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pa niko te ne tera da gledaš nešto do kraja XD ima dosta anime koje sam batalio na 1/3, 1/2 gledanja jer su me smorile i nije me intresovalo šta će biti dalje. Od NGE sam pogledao par ep što imaju naš titl pa kad je ponestalo titla ja presto da gledam XD XD
OK nemogu da kažem za druge ali mene je privukla priča koja se otkrivala sloj po sloj i likovi koji su uvek nešto krili
niko nije izgledao onako kao što se predstavljao osim Shinjija on je jadan lik bez obzira na sve ništa skoro nije uspeo sam da uradi
ali svi ostali su zanimljivi

posebno me je privukao onaj razgovor Misato i Shinji-ja na početku u njenom autu Smile

čak se i Hideaki Anno začudio kako mu je ta serija postala toliko uspešna jer je rekao:

"It's strange that 'Evangelion' has become such a hit - all the characters are so sick!"
e jbg ja tako neshto radim samo ako uzmem mangu pa ako mi bude bzvz anime verzija onda prestanem da gledam ... ali poshto nisam toliko manga fan koliko anime .. ovo se desilo samo sa Bleach-om i Naruto-om .. da sam prestao da gledam anime ...
i ako citam josh neke naslove pogledao anime i pratim ...
ali od zavrshenih naslova .. shto pocnem to pogledam do kraja uvek .. i ako mi treba malo vishe vremena nego obicno ili malo stavim na hold jer mi se trenutno ne gleda anime tog zanra pa nastavim kasnije .. ali sve u svemu uvek pogledam do kraja Wink
samo u gore spomenutom slucaju .. i samo ta dva naslova su u pitanju za koje sam odlucio da necu da gledam/pratim .... Wink
NGE po meni jeste zanimljiv anime ali imam mnogo zamerki za njega.Koju bi mu vi ocenu dali?

Ja definitivno 3.5 od 5.
(2009-01-22, 13:56)SUBMASTER Wrote: [ -> ]NGE po meni jeste zanimljiv anime ali imam mnogo zamerki za njega.Koju bi mu vi ocenu dali?

Ja definitivno 3.5 od 5.

Kakve zamerke ima na EGE??
meni je ovo jedan od najboljih animea koje sam pogledao i još uvek je u mojoj top 10 listi

jedina zamerka mi je za malo lošiji crtež ali rebuild će to da ispravi Smile
(2009-01-22, 14:47)Dream Omen Wrote: [ -> ]
(2009-01-22, 13:56)SUBMASTER Wrote: [ -> ]NGE po meni jeste zanimljiv anime ali imam mnogo zamerki za njega.Koju bi mu vi ocenu dali?

Ja definitivno 3.5 od 5.

Kakve zamerke ima na EGE??


jedina zamerka mi je za malo lošiji crtež

Evangelion ima odlicne crteze, a i prilicno je star (prva epizoda je izasla 1995-e).
(2009-01-22, 14:56)Sagara Souske Wrote: [ -> ]Evangelion ima odlicne crteze, a i prilicno je star (prva epizoda je izasla 1995-e).

Zato sam i napisao da će rebuild da to ispravi
jer originalna serija je stara prilično puno stara
Meni je Evangelion odlican anime i crtez mi je skroz kul, ponekad su neprijatelji malo smeshno nacrtani, ali ono sho je po meni zamerka jeste poslednje dve epizode u kojima sam se pitao jesam li pobudalio ili sha? Ali svakako ga mogu svrstati u anime koje vredi pogledati...
Zadnje dve epizode se zapravo odnose na jednu scenu iz End of evangelion-a Smile Zato se mora i to pogledati da se dobije puna slika Anime
uh...ne volim kad anime pocne da se grana na OVA-e i slicno, retko koju OVA animu sam odgledao, ali se drzim reci Dream Omen...sledece nedelje cu sve ponovo da odgledam i da vidim onda da malo vishe se unesemo u pricu o ovoj animi, ali naravno sa spoilerskim duhom tako da ce biti mnogo i mnogo spoilera...by the way...da li je 1.01 pre ili posle End of evangelion???
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13