AnimeOverdose Forum

Full Version: Legend of Galactic Heroes
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Samo polako, tu smo mi.
Srecno, ovo je tezak projekat, i tu ne mislim na broj epizoda Smile
Elerane ,ja sam rad da pomognem,cak se dugo premisljam da krenem Big Grin ...Ja sam tek sad skapirao,znaci ovo nije manga ? ..Ovo je prema nekoj knjizi ,romanu ? Jel ima to da se cita negde ,tj. da se kupi kod nas Big Grin
Mislim da romani nisu cak ni na engleski prevedeni :/
Nažalost nisu, na istom mestu gde sam našao torente, našao sam i verzije originalnih knjiga (nažalost na japanskom).
Ukupno ima 10 knjiga koje obrađuju glavnu priču i knjige i mange koje obrađuju ostale priče.
Mislim da je skoro ceo Legend of the Galactic Heroes serijal ekranizovan, što kroz glavnu seriju, što kroz ostale naslove.
Stvarno steta,nista onda ostaje da mi prevedemo anime makar Big Grin
@Ashaman: Ne znam, videcemo, tesko se nesto upustam u timski rad, jer su razliciti stilovi i vise vremena ode dok se ne uskladis sa nekim nego na sam prevod. A isto vazi i za san anime. Jos nisam odlucio da prevodim, tako da otom potom. Zasad prvo da skinem epizode i vidim kako i sta, pa cemo o opcijama lako kada dodje trenutak za to Wink
okej onda Big Grin ...Ako mozes sam,super.. Samo napred..
U mom slucaju se pokazalo da mi je lakse tako, no da ne idemo previse u off topic Wink
Pages: 1 2 3 4