AnimeOverdose Forum

Full Version: Deadman Wonderland
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
ma bit ce, do 45 chaptera vec se puno toga zna i privodi se prica kraju, tako da ne moze bit ne zanimljivo kad tako brzo se razvija
Znaci taman 24 epizode i kraj. Ako to lepo odrade bice dobar anime overall.
Odgledah i ja ovo što je do sad izašlo. Odlična priča, odlična animacija i crtež, uz Ao no Exorcist-a najbolji anime ove sezone. Da nam je bar više ovakvih sezona kao što je bila ova prolećna.
@vele Mislim da ćemo morati da se zadovoljimo sa 12 epizoda za sad, a Boga pitaj kad će biti druga sezona. Najverovatnije za godinu dana, a 'ladno su mogli odjednom da naprave 24 epizode.
Ako sad zavrse sve, ok, ako zavrse tek sledece godine onda jos bolje. Big Grin Lepse ce mi sesti.
Zavrsi se Deadman Wonderland ,bas je na mestu anime,dobra. E sad koliko ce se cekati na 2 sezonu Undecided
dok se ne nakupi materijala, a čeka nas i OAD
Evo i ja pogledah poslednjih par epizoda. Like, like. Smile Lepo su zavrsili ovu sezonu, taman da ima materijala za drugu. Ona sefica obezbedjenja je hot. Love
Zavrsi ja ovu seriju iako sam je dugo odlagao posto nisam dosta pozitivnog ali me prijatno iznenadila. Zao mi sto nema 2 sezona, serija ko serija je super sto se tice akcije i brutalnosti.

Uzasno me nerviraju 2 glavna lika Shiro (posebno ona) i Ganta. Svo vreme se nadam da ce neko da ubije bar nekoga od to dvoje. Smile

Taman kada je krenulo ono pravo prc, nema vise....
Ja sam skroz zaboravio ovu seriju, eto koliko je jak utisak ostavila na mene... Jedino je onaj opening bio kul.
Opening je odlican, kao sto sam reko serija mi je super zbog brutalnosti i akcije prica ko prica nista posebno. Volim tako malo uvrnute serije mada je bilo neke minimalne cenzure ali opet nije nista strasno kao recimo u TG ili TF.
Pages: 1 2 3 4 5