AnimeOverdose Forum

Full Version: AO okupljanje
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Dugo nije bilo nikakvih okupa, pa bi mogli da organizujemo jedan AO meeting Smile
Sto se vremena tice moglo bi nesto oko nove godine, jer racunam da ce doci i neki koji nisu iz Bg-a (kao Al Tair, Jashin i Color prosle god.)
Predlazite mesto i vreme, pa da vidimo sta ljudima najvise odgovara Big Grin Imamo dosta vremena da se organizujemo.
I naravno svi su dobrodosli Thumbs up!
ah sto volim kad drugi preuzmu inicijativu Anime
ja sam kao i uvek raspolozivo sredstvo Wink
jos ako nas ukaki da bude neko osuseno vreme bez bljuzgavice i kaljuge, pa milina, Smile

stavicemo ovo da bude sticky Wink
recimo da sam i ja zainteresovan za okupe "po default-u" XD
tđe.... ovde kod mene samo deca diktiraju vreme.... al naćićiće se valjda neko zgodno vreme + mesto.....
Vidim da je standardna ekipa zainteresovana Smile
Interesuje me da li ce neko ko nije iz BG-a dolazitiu BG za novu god. pa da mozda organizujemo druzenje sa gostima.
sniff, nismo ti dovoljni mi domaci nego hoces strance T__T

[Image: placeeeem.jpg]
Mi domaci se lako organizujemo Smile
Ja sad gledam da ako stranci dolaze da ne bude k'o prosli put:

(2010-01-01, 17:56)GoKu Wrote: [ -> ]Evo da vidimo da li mozemo na brzinu da napravimo neko okupljanje i da se vidimo sa nasim goscama Jashin i Color! One ostaju do 3. u nasem divnom gradu, a okup cemo da pokusamo da napravimo sutra u 14h, da se nadjemo na zelenjaku, pa kuda nas zivot odnese.


Ko moze da dodje, neka se prijavi ovde!
evo da javim ja sam u bg-u, pa ako bude nešto od okupa ja i zabuza dolazimo... Smile
Bilo bi dobro da se napravi okup kad bude bila neka Bg-anime žurka, mislim da će se tako olakšati organizacija + imamo japansku muziku da podigne atmosferu.
To nije loša ideja Maxis, a i to može biti prilično zanimljivo okruženje, samo je uvek pitanje da li ću moći da dođem Sad
Pages: 1 2