AnimeOverdose Forum

Full Version: Pale Cocoon (obnovio Nighwalker) [zavrseno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: palecacooncover.jpg]

Žanrovi: Drama, Sci-Fi

Radnja: Budućnost gde se kontinuitet istorije prekinuo, svet ogromnih ruševina koji se nastavlja u nedogled. Okeani i kontinenti su nestali, postojeći samo u arhivama izvučenih iz ruševina. Ura radi u Odeljenju za iskopavanje Arhiva, koje vraća i analizira ostavljene podatke. Jednog dana, on nalazi uznemirujući vizuelni zapis...

Studio: Studio Rikka, Directions Inc.

Godina: 2005

Broj epizoda: 1 (OVA)

Trajanje epizode: 22 minuta

Info preuzet i preveden sa: MAL

Preporučujem ovo svimaWink Definitivno najbolji kratki anime koji sam gledaoAnime
cool, ja sam nekad počeo prevodit pa nisam nikad završio XD
Šta je naprimer sa ovim anime naslovom? Ima li prevoda za njega?
Nije preveden, nema gi ni kod serija niti filmova. Baš čudno svega 1 ep od 22 min.
(2013-10-19, 01:08)Happy Wrote: [ -> ]Nije preveden, nema gi ni kod serija niti filmova. Baš čudno svega 1 ep od 22 min.

Hahahah stavi ga da je obnovljen!!!
Krećem sada da ga prevodim!!!
Nema zezancije kod mene Big Grin
Ovo mi je četvrti projekat i najlakši XD
Kratak ali zanimljiv anime.Da ima vise epizoda bio bi slican kao Technolyze.
Završio sam prevod za ovaj anime, ali nisam ga još pregledao.
Ako se danas bude išta kačilo na sajt onda jbg, nemam vremena da ga pregledam sada. Uglavnom je gotov.
Narode slobodno možete da stavite ovaj projekat u deo gde su završeni projekti. Ovo sam preveo pre 3 meseca, i pregledao sam ga jedanput. Šaljem ga danas u toku dana, čim obavim par poslića jer radim privatno.
Znači sve je bukvalno gotovo ali da bih bio siguran da nemam greške/greškica, jer želim da obavim još jedan pregled.
Ukoliko želite da gledate ovaj anime danas ili kad već želite, jer ga je vredno pogledati, jer je poučan s toga evo vam link od torrenta odakle možete da skinete verziju videa koju sam radio.
http://bakabt.me/163392-pale-cocoon-10-bit-bsenc.html

Uživajte ! Big Grin
opusteno, prebacujemo projekte onda kada okacimo prevode, sve ide po nekom sistemu Smile
Pošteno.
Pages: 1 2