AnimeOverdose Forum

Full Version: Po direktivi...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Posto mi je receno da moram da budem fina i da se predstavim, evo i "zvanicnog" predstavljanja. Smile

Ja sam Mags, GoKuova komplikovanija polovina, inace apsolventkinja psihologije na BU. Anime sam pocela da gledam i prevodim upravo zahvaljujuci (ili "zakrivljujuci" Big Grin) gorespomenutom. :love::love::love:

Forum (i razvoj sajta) pratim skoro godinu dana, iako sam se tek nedavno registrovala, a i ta registracija se desila mahom zbog toga sto sam skoro reinstalirala sistem, pa se zagubila GoKuova adimistratorska shifra sa mog kompa. Big Grin Big Grin Big Grin

Shalu na stranu, mislim da se ljudi ovde bave stvarno dobrim stvarima, pa mi je cast da podrzavam na sve moguce nachine. Znam da malko zabushavam sa prevodjenjem FMA, ali tiha voda breg roni... Wink

Eto, udavila sam vas sve. Dosta od mene za sada... Shy
Pozdrav, dobrodošla. Nadam se da ćeš ovde ostati duže nego Alpengirl, zvanično prva ženska osoba na ovom forumu. Btw. there are no girls on teh internets. Wink
e pa pozdravi od mene Smile

i jes majku mu, stvarno ne znam zasto nema girls on the internets Smile
mfX Wrote:Pozdrav, dobrodošla. Nadam se da ćeš ovde ostati duže nego Alpengirl, zvanično prva ženska osoba na ovom forumu. Btw. there are no girls on teh internets. Wink
Uf, quick edit me je doveo do neophodnosti brisanja celog posta. Sad DakleM, sad sve ponovo...
Posto ja imam licne veze sa nekim odavde, nadam se da cu ostati dovoljno dugo, pa jos malko vishe. Nisam bas ekspert za anime, pre teshka pocetnica, ali, eto - tu sam i ucim. Valjda cu i da se zapatim dovoljno da ostanem. Shy

Pegla Wrote:e pa pozdravi od mene Smile
i jes majku mu, stvarno ne znam zasto nema girls on the internets Smile
Pegla, bar ti znas da ova girl jeste "on teh internets", posto si video da sam girl. Wink
Pozdrav obojici! Smile
E vidis tako treba sve po P.S., tako te volim. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Da, da, a inache me ne volis... Toungue Kao ni ja tebe, naravno... :love: :love: :love: :love:
Ha, ovo je pravi spam... Rolleyes
pozdrav - samo vam treba više smajlića, he Toungue
sta drugo da kazem nego pozdrav i dobrodoshla Smile
DobrodoslaWink
Mags jel' si sama radila svoj avatar? Izgleda odlicno...
Pages: 1 2