AnimeOverdose Forum

Full Version: High School of the Dead [manga]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 230px-Highschool_of_the_Dead_vol01.jpg]

Autor:Daisuke Sato
Ilustrovano:Šođi Sato
Izdavac:Fujimi Shobo (Magazine)
Kadokawa Shoten (Tankōbon)
Zanr:Akcija, horor, shounen, ecchi
Status:Septembar 2006 – ....
Izvor:HOTD wikipedia

High School of the Dead je manga koju je napisao Daisuke Sato i ilustrovao Šođi Sato. Priča prati grupu srednjoškolaca uhvaćenu u sred zombi apokalipse.
dali je manga slicna animi
Haha, ja imam preveden prvi chapter, međutim treba tu još ispravki i tako toga. Može da udružimo snage? Smile
Big Grin zasto da ne...eto ti imas prvi chapter,btw posalji mi PM da se dogovorimo oko detalja Big Grin
Evo malo obaveštenje.

Prevođenje celog prvog volumea je završeno, ostalo je još da za drugo poglavlje uradimo typesetting, redrawing i dodavanje kvačica, a za treće samo kvačice, i da se sve proveri. Smile Očekujte prvi volume (sa 3 poglavlja unutra) do srede. Big Grin

Ako ima neko ko je voljan da pomogne, više je nego dobrodošao da se javi meni ili Mr.Mangi na PM Wink
Kako manga stoji sa anime. Koliko u jednom volumenu ima anime epizoda?
Svaki chapter je, za sada, poptuno identičan jednoj epizodi animea (osim što anime ima 100x više fanservice). Što se tiče koliko poglavlja ima u volumeu, to zaivisi od dužine poglavlja. Neki su 30, neki 60++ stranica.