AnimeOverdose Forum

Full Version: StarCraft - Ghost Academy [comic]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
[Image: 403px-SC-GA1_Cover1.jpg]

Autor: Keith R. A. DeCandido i David Gerrold
Izdavac: Tokyopop
Status: Ongoing
Published: 2010 do ...?
Zanrovi: Sci-fi, Akcija, Skola...

Kratak Plot summary:
Pricha se fokusira na chetri glavna lika, sa vecinom radnje oko Nove - kadeta Ghost Akademije. U ovom delu mozemo videti rane dane Nove, njenu proshlost, kao i likove koji su propratili njen akademski zivot.

Sve je teklo po uobicajnom dok se politickim koncima nije ubacio jedan frajer u Novin tim.

Ovaj comic je sequel knjizi "StarCraft: Ghost: Nova" i planira se josh 2 voluma.

Izvor: Wikipedia
[manga]? mislio si [comic]?
cekaj jel postoji StarCraft igrica ili sam lose cuo
ne postoji igrica, tek je prave po uzoru na strip

ont: da li ovo spada uopste pod mangu, nesto mi crtez deluje previse americki :/
igrica ne postoji

b2t:

SC univerzum je za mene totalna misterija, ali baciću pogled na ovo.
(2010-08-12, 11:33)Pegla Wrote: [ -> ]ne postoji igrica, tek je prave po uzoru na strip

ont: da li ovo spada uopste pod mangu, nesto mi crtez deluje previse americki :/

ja sam cuo da stacraft igra izlazi tek za 10 godina, kada tehnologija dostigne odredjeni nivo

@pegla
to sam i ja napisao, autori nisu japanci, izdavac nije japanska izdavacka kuca, ne kontam zasto je napisao manga
pa i amerikanci su napravili animu sto nebi mogli i mangu
jap - anime/manga
ostatak sveta - cartoon/comic
i necemo vise o tome ovde, postoje druge teme za to

Dasunka pazi i seti se sta sam prosli put rekao...
StarCraft igra već postoji, već dugo, izašao je i drugi deo, ovaj strip je rađen po jednom Blizardovom pokušaju da naprave TPS koji je trebao da se zove Ghost Smile
StarCraft univezum nemože da se meri sa Warhammer $40K ali je prilično dobar Smile
Pages: 1 2 3