AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aaa ..... Imam samo 75 epizoda Naruto Shippuuden Sad
Pa i nije neka stvar da skines ovo malo sto ti je ostalo. Od 93-112 ne skidaj, to ti je filler. a ostale skidaj, znaci 24 epizode ti ostaju. Nista strasno. Wink
(2009-07-09, 20:15)vele Wrote: [ -> ]Hahahahaha zaboleo me je stomak od smeha od fore na kraju epizode ovaj put. o5 sa kakashijem. loooolz a epizoda nista posebno... polako se zahuktava radnja pred vaznije dogadjaje...

meni je ova epizoda bila odlicna, jugo mi oduvjek bio zanimljiv lik i dobro su napravili ovu epizodu bez puno odugovlacenja...

sljedeci tjedan nece bit epizode, nakon toga ce bi jedna obicna pa tjedan nakon te 2ep kakashi gaiden Smile - jedva cekam
^ Me 2! A Jugo jeste zanimljiv lik. Samo mi je Suigetsu way ispred njega! A kako me nervira Karin ona kucka kako maltretira jadnog Suigetsua. Sad Jadnichak. [spoiler]Cant wait to see Yondaime in action![/spoiler]
Digla se velika prasina oko Gaidena..... Zivi bili pa videli.
Lol kraj je najjaci XD
Steta sto nisu prikazali kako Tsunade mlati Jiraiya-u
(2009-07-10, 21:19)Last Exile Wrote: [ -> ]Digla se velika prasina oko Gaidena..... Zivi bili pa videli.

pa i nije bas, ali sigurno da svi ocekujemo da su to napravili kak treba, ipak je samo 2 epizode za 5 chaptera Smile

(2009-07-10, 23:10)Amaterasu Wrote: [ -> ]Steta sto nisu prikazali kako Tsunade mlati Jiraiya-u

haha, meni je bila presmjesna scena kad se naruto i jiraiya zapricaju i krenu van pa ih sakura i tsunade zatuku XD XD
(2009-07-11, 00:02)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]
(2009-07-10, 21:19)Last Exile Wrote: [ -> ]Digla se velika prasina oko Gaidena..... Zivi bili pa videli.

pa i nije bas, ali sigurno da svi ocekujemo da su to napravili kak treba, ipak je samo 2 epizode za 5 chaptera Smile

That will be a masterpiece.. Ovih zadnjih nekoliko epizoda je animacija bila shit. Nadam se da će Gaiden da odrade malo bolje..
da animacija je u zadnjim epizodama blago receno katastrofalna baš ono kako sam gledala sasuke je u nekim scenama blago retardirano ispao i svi neke čudne face imaju u nekim trenucima loše animirano XD
(2009-07-15, 12:58)Yoko_Ritona Wrote: [ -> ]da animacija je u zadnjim epizodama blago receno katastrofalna baš ono kako sam gledala sasuke je u nekim scenama blago retardirano ispao i svi neke čudne face imaju u nekim trenucima loše animirano XD

Verovatno su se animatori zapili ili se jednostavno smorili he he XD