AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cuz they frankly dont give a fuck.
You want Naruto you will have to take DBs shit
Simple.
But they ARE funny as hell XD
Kao prvo šta dobijaju oni time što prevode Naruta.. Slabo šta.. Zato trpite šta drugo da vam kažem... Ja nisam pogledao zadnjih 7-8 epizoda... Neću skidati naruta sve do septembra e onda ću da gledam ko čovek 20-etak epizoda... Big Grin
Ne razumem kako je DB dobio monopol nad Narutom. Sve ostale anime prevodi po par različitih grupa a Naruta samo oni, a on je jedan od najpopularnijih. Da imaju konkurenciju drugačije bi se ponašali.
Hmm mislim da je ninja-buzz neko vreme se bavio prevodom Anime i Mange Naruto-a..secam se dok sam veoma bio aktivan na NC-u od njih su uzimali..ali prevodilacka grupa je morala biti ugasena ..neki problemi,verovatno finasiski XD
DB Wrote:In addition, sending us any links to what you think is a “quality” raw will also result in a ban.
Ovo im je provala stoljeca, jer koliko sam do sada anime-a pogledao njihovi imaju najlosiju kvalitetu.

Meni osobno DB nije bas bog zna sto funsub grupa, malo su previse bahati.

Kad je vec o njima, funsub grupa Lunar (tako nesto) je puno bolje prevodila Bleach, steta sto su prestali Sad.
Ichigo Kurosaki Wrote:Evo jedan lep Fan art nadam se da ce vam se dopastiAnime

Sasuke Itachi-Love&truth

Odlično ^.^ Naručito mi se sviđa kad sasuke ispušta one kao krvave suze, baš je cool ispalo Anime
bas su debilni ovi fileri, 4ninde uspju napast konohu samo tako, pobili su vec 50 nindi bez problema, to je problem sa filerima - idu protiv zdravog razuma , ista je stvar i u bleachu
Ichigo Kurosaki Wrote:Hmm mislim da je ninja-buzz neko vreme se bavio prevodom Anime i Mange Naruto-a..secam se dok sam veoma bio aktivan na NC-u od njih su uzimali..ali prevodilacka grupa je morala biti ugasena ..neki problemi,verovatno finasiski XD

Su to bili oni kojima je prijeceno smrcu?
U jednom chapteru je su to objavili na kraju cini mi se.
Foste Wrote:
Ichigo Kurosaki Wrote:Hmm mislim da je ninja-buzz neko vreme se bavio prevodom Anime i Mange Naruto-a..secam se dok sam veoma bio aktivan na NC-u od njih su uzimali..ali prevodilacka grupa je morala biti ugasena ..neki problemi,verovatno finasiski XD

Su to bili oni kojima je prijeceno smrcu?
U jednom chapteru je su to objavili na kraju cini mi se.

E neznam stvarno ...moguce je
evo ljudi jedna dobra vijest došla je subbana verzija najnovije special episode Wink