AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nine tail fox Wrote:Ne shvatate vi mene. Ne mozemo bas da budemo sigurni da je Orochimaru bas Yondama pokusao da prizove jer nismo videli facu. Suna ti si rekla da demon ne moze da se zakljuca u sopstvenom telu nego u tudjem to je i razlog zbog kog ja mislim da je Yondame jos ziv. Posto nine tailova dusa nije u njegovom telu mozad je jos ziv.
Zaboravio si neke stvari...
Orochimaru je prizivao tri hokage- a... a jedina tri mrtva koja su bila su bili prvi, drugi i četvrti.
A Yondaime je mrtav jer je izveo seal kako bi zatvorio kyuubi- a u Naruto- a. I to s razlogom u njega. A da bi to napravio je morao žrtvovati svoj život.
Drukčije ne možeš. Osim toga. Kyuubi je najjači od svih devet demona.
Slažem se... četvrti je sigurno mrtev... jedino ako kishi još nešto ne smisli Toungue
Al' za sad je definitivno mrtav

.Suna. Wrote:I daj ovakva pitanja postavljaj u dio za mangu budući da odgovor može sadržavati spoilere Smile

Ima li ovo više ikakvog smisla? Ima li uopće ovdje nekoga tko ne čita mangu...? =/
iskreno drago mi je sto ce bit filera jer ce onda manga malo se odmaknut i moci ce animirat hidana i kakuzua kao old school naruto
Jashin Wrote:Slažem se... četvrti je sigurno mrtev... jedino ako kishi još nešto ne smisli Toungue
Al' za sad je definitivno mrtav

.Suna. Wrote:I daj ovakva pitanja postavljaj u dio za mangu budući da odgovor može sadržavati spoilere Smile

Ima li ovo više ikakvog smisla? Ima li uopće ovdje nekoga tko ne čita mangu...? =/

Pa ja nečitam manguSmile
Ni ja ne citam mangu i ako udjem tamo da napisem nesto zajebem se i procitam nesto i posle mi nije zabavno...Sad
Ja vise vlim da citam mangu nego da gledam animu. Mrzime da gledam 20 minuta animu koja je ista kao 2 chaptera mange kad mogu 2 chaptera da procitam za 3 minuta. Jeste da je bolja anima jer se sve pokrece i borbe su dobro uradjene ali ja sam ipak prvo mangu procitao i to celu za samo 3 dana (dok bi animu celu odgledao za mesec dana) pa tek posle animu
Pogledao sam ove 2 nove i mislim da su se vratili na bolje
a i počinje novi Narutov treningSmile
Jedva cekam. Bas si pitam kakav ce da mu bude trening znam sta ce da urade nego kako se da dodju do toga!!!!! Cool
Nine tail fox Wrote:Ni ja ne citam mangu i ako udjem tamo da napisem nesto zajebem se i procitam nesto i posle mi nije zabavno...Sad

ja sam pogledo sve epizode obicnog naruta za 2 tjedna, a shippuuden sam skino sve samo jos niasm 4 - 5 ep pogledo Smile
Ok, onda sorry... ja sam mislila da čitate mangu (Gome!) Shy

LukaCcc, slažem se... i mani je maga uvijek prije anime- a... dobro, moji su razlozi nešto drugačiji, ali to sada i tako nije važno Smile

A što se tiče novih epizoda, biti će sve u redu ako nastave tim tempom i ako ne ubacuju nikave fillere (brrrrrr)... Sada baš ide jedan jako fin, zanimljivi dio Big Grin