AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@carobnjak sajt je dobar,kako od oka vidim,ali ja sam vec odgledao epizodu preko streaminga na dvix player-u na http://www.animecrazy.net Samo da te pitam,posto vidim da epizoda tezi 160mb,kakav je kvalitet(jer slican dattebayo-ovom)?

E sad kometar za 45. epizodu:
Moram da kazem da nije bila losa,s'obzirom da smo imali flashback iz iste epizode(sto je veoma glupo,mislim podsecaju se onog sto im je Yamato rekao pre 5 minuta).Epizoda je samo dobra zato sto je Yamato rekao Narutu na samom kraju epizode da je on povredio Sakuru.napokon da mu neko kaze,jer je pocelo stvarno da me nervira svo to tajenje oko Kyubi.Sledeca epizoda bi trebala da bude dobra.
Nisam je još uvek skinuo zeza me net ali čim je 160mb onda joj je kvalitet dobar... Možda nije baš kao dattebayo-va ep ali je tu negde sigurno...
Jeste momci prevode, ali se stalno glupiraju pa sta ako ih je neko opsovao Sad

45 uopse mi se nije svidjala...............
Ja bih bez oklevanja stavio neku Mangekyo verziju npr. Kakashijev ili Madarin super mi izgledaju...
Hmmmm, još jedna epizoda u kojoj se (kad se sva zbroji i oduzme) nitko nije pomaknuo s mjesta...
Orochi, kabuto i sai i dalje skakuću po granama (Ovaj put i novitet- skakući i po vodi!) a yamato, naruto i sakura su praktički tek krenuli...
Hmmmmm, tako ćemo stavrno daleko dogurati...

Ma epizoda k'o epizoda nije bila loša, ali bila bi još bolja da znam kako me iza toga čaka još barem 10 epizoda koje mirne duše mogu pogledati...

Nadam se da će se u sljedećoj epizodi radnja barem lalo pomaknuti...
Znaš ko će se pojaviti na kraju sledeće epizode( bar bi trebalo)
carobnjak Wrote:Znaš ko će se pojaviti na kraju sledeće epizode( bar bi trebalo)

Neću odgovarati ništa da mi ne bi netko skočio za vrat zbog spilera XD

Al' mislim da bi stvarno bilo krajnje vrijeme da se ta dotična spodoba već jednom pojavi XD
Ne vjerujem da će biti u sljedećoj... mogli bi se načekati još neko vrijeme Sad
Koliko se ja sećam mange trebalo bi da to bude sledeća epizoda.... Stvarno ne znam šta bi još mogli da ubace pa da razvuču... Ali ako ne sledeća onda ona posle nje 100%
Prvo će prikazati samo mističnu sjenu, a tek kasnije ide prava akcija Big Grin